Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Hazard 5 (Lethal) - jak odblokować? Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika do gry Deep Rock Galactic Gracz dowie się w jaki sposób odblokować najwyższy poziom zagrożenia, jakim jest Hazard 5 (Lethal).

W grze Deep Rock Galactic występuje kilka poziomów zagrożenia, tzw. Hazard Level. Od samego początku każdy Gracz ma dostęp do 4 poziomów zagrożenia, ale ostatni z nich, czyli poziom 5 (Lethal) trzeba odblokować. W tym celu Gracz będzie musiał wykazać się nie lada umiejętnościami i zaimponować zarządowi Deep Rock wykonując kilka niezwykle wymagających i śmiertelnie niebezpiecznych misji.

Jak odblokować Hazard 5 (Lethal)

Dostęp do specjalnej serii zadań odblokowujących poziom Hazard 5 w grze Deep Rock Galactic otrzymuje się dopiero na 15 poziomie doświadczenia postaci. Po zdobyciu wymaganego levelu Gracz będzie mógł przyjąć odpowiednie zadanie z poziomu terminala Assignment Board.

Jak można zauważyć na powyższym obrazku, w terminalu Assignment Board pojawiło się dodatkowe zadanie składające się z 3 etapów - Deep Rock Galactic: Hazard 5 (Lethal) - jak odblokować? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Jak można zauważyć na powyższym obrazku, w terminalu Assignment Board pojawiło się dodatkowe zadanie składające się z 3 etapów. Każdy etap będzie wymagał od Gracza wykonania określonego typu misji, który zostanie odpowiednio oznaczony na mapie układu Hoxxes IV. Misje można wykonywać w pojedynkę lub w grupie.

Wszystkie zadania z serii New Hazard Level: Lethal trzeba wykonywać na 4 poziomie zagrożenia, aby zaliczać kolejne punkty postępu. Zanim dołączyć do rozgrywki multiplayer przefiltruj serwery w poszukiwaniu wyłącznie Hazard 4.

Po ukończeniu wszystkich 3 zadań z serii New Hazard Level: Lethal Gracz otrzyma dodatkowe surowce, sporą ilość kredytów, a także dostęp do misji na najwyższym możliwym poziomie zagrożenia, jakim jest Hazard 5 (Lethal) - Deep Rock Galactic: Hazard 5 (Lethal) - jak odblokować? - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Po ukończeniu wszystkich 3 zadań z serii New Hazard Level: Lethal Gracz otrzyma dodatkowe surowce, sporą ilość kredytów, a także dostęp do misji na najwyższym możliwym poziomie zagrożenia, jakim jest Hazard 5 (Lethal).