Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Assignment Missions - samouczek, tutorial Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika Gracz dowie się, czym są Assignment Missions w grze Deep Rock Galactic oraz jak je wykonać.

Assignment Missions to zadania, które musi wykonać każdy początkujący górnik, aby odblokować dostęp do wielu atrakcji, które udostępniono w grze Deep Rock Galactic. Co więcej, Assignment Missions to doskonały sposób na zdobycie dodatkowych surowców i kredytów, które można spożytkować na udoskonalenie ekwipunku lub spersonalizowanie wyglądu swojego górnika.

W zależności od rodzaju Assignment Missions, Gracz będzie miał do wykonania serię kilku zadań (zazwyczaj od 3 do nawet 10) za które otrzyma odpowiednią nagrodę - Deep Rock Galactic: Assignment Missions - samouczek, tutorial - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

W zależności od rodzaju Assignment Missions, Gracz będzie miał do wykonania serię kilku zadań (zazwyczaj od 3 do nawet 10) za które otrzyma odpowiednią nagrodę. Pierwsze zadanie typu Assignment przypisane jest od samego początku do każdego Gracza i należy je wykonać, aby odblokować dostęp do wszystkich typów misji dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Następne zadania są opcjonalne i można z nich uzyskać takie nagrody, jak np. dostęp do alternatywnych broni lub odblokowanie najtrudniejszego poziomu zagrożenia (Hazard 5).

Jak wykonać Assignment Missions?

Assignment Mission wykonuje się w całym układzie planetarnym Hoxxes IV i związane są z różnymi celami głównymi. Zazwyczaj Gracz ma do zaliczenia określony rodzaj misji w odpowiedniej części kosmosu. Misje różnią się między sobą także pod względem poziomu trudności więc na niektóre warto wybrać się w grupie - szczególnie jeśli chodzi o polowanie na niezwykle niebezpieczne Dreadnoughts.

Assignemnt Missions są dobrze widoczne na głównej mapie planetarnej i oznaczono je małym białym diamentem, który został zaznaczony na powyższym obrazku - Deep Rock Galactic: Assignment Missions - samouczek, tutorial - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Assignemnt Missions są dobrze widoczne na głównej mapie planetarnej i oznaczono je małym białym diamentem, który został zaznaczony na powyższym obrazku. Na samej górze screena można także zauważyć pasek postępu misji z którego wynika, że Gracz jest aktualnie na 8 etapie i będzie miał do przeprowadzenia Salvage Operation.