Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Engineer - broń pomocnicza Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Broń pomocnicza Engineera – Deepcore 40mml PGL i Breach Cutter opis, omówienie, wskazówki.

Podstawową bronią pomocniczą Engineera jest granatnik Deepcore 40mml PGL jednak po osiągnięciu 15 poziomu otrzymuje on dostęp do alternatywnej broni pomocniczej, Breach Cutter. Granatnik jest bronią, która świetnie spisuje się w walce przeciwko całęmu rojowi Obcych. Breach Cutter to broń nieco bardziej uniwersalna, ale także trudniejsza w użyciu.

Deepcore 40mml PGL

Deepcore 40mml PGL to przenośny granatnik, który jest podstawową bronią pomocniczą na wyposażeniu każdego inżyniera. Deepcore 40mml PGL charakteryzuje się sporym zasięgiem i bardzo dużym obszarem działania dzięki czemu za pomocą jednego celnego strzału Engineer może wyeliminować cały rój pomniejszych przeciwników. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że w trakcie walki na małej przestrzeni Engineer może zranić swoich kolegów z zespołu więc trzeba na to zwracać szczególną uwagę.

Największą wadą granatnika Deepcore 40mml PGL jest mały zapas amunicji i długi czas przeładowania kolejnych pocisków przez co każdy oddany strzał musi być dobrze przemyślany i co najważniejsze - celny - Deep Rock Galactic: Engineer - broń pomocnicza - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Największą wadą granatnika Deepcore 40mml PGL jest mały zapas amunicji i długi czas przeładowania kolejnych pocisków przez co każdy oddany strzał musi być dobrze przemyślany i co najważniejsze - celny. Co więcej, Deepcore 40mml PGL nie spisuje się zbyt dobrze w walce z mocniejszymi przeciwnikami, jak Pretorianie ze względu na to, że granaty nie wyrządzają bezpośrednich obrażeń przy trafieniu.

Warto wiedzieć, że Deepcore 40mml PGL wzbudza strach wśród wrogów przez co każdy Obcy, który przeżyje uderzenie granatu zacznie uciekać w popłochu co pozwoli drużynie na nieco swobody i złapanie oddechu przed dalszą walką.

Proponowane modyfikacje Deepcore 40mml PGL:

 1. Tier 1 - HE Compund;
 2. Tier 2 - Extra Ammo;
 3. Tier 3 - Pressure Wave;
 4. Tier 4 - Nails + Tape;
 5. Tier 5 - Spiky Grenade.

Proponowane Overclocks Deepcore 40mml PGL:

 1. Clean - Clean Sweep, Pack Rat.

Breach Cutter

Po osiągnięciu 15 poziomu Engineer otrzymuje dostęp do alternatywnej broni pomocniczej, którą jest Breach Cutter. Breach Cutter to unikatowa broń, ponieważ zamiast wystrzeliwać standardowe pociski plazmowe, strzela wiązkami plazmy, które po krótkiej chwili zwiększają swój obszar działania, przeszywają wrogów i dotkliwie ich ranią. Największymi wadami broni Breach Cutter są niski zapas amunicji oraz długi czas przeładowania. Breach Cutter sprawdza się doskonale w walce z większą ilością przeciwników, ale świetnie poradzi sobie także w walce z większymi wrogami jak np. Pretorianie.

Warto wiedzieć, że wiązki plazmy mogą przenikać przez wszelkie przeszkody terenowe, jak np. skały i ściany nie tracąc przy tym nic na swojej skuteczności. Dzięki temu możesz likwidować przeciwników, którzy jeszcze nie wyszli z korytarza.

Proponowane modyfikacje Breach Cutter:

 1. Tier 1 - High Capacity Magazine;
 2. Tier 2 - Expanded Ammo Bags;
 3. Tier 3 - Loosened Node Cohesion;
 4. Tier 4 - Armor Breaking;
 5. Tier 5 - Triple Split Line.

Proponowane Overclocks Breach Cutter:

 1. Clean - Light-Weight Cases;
 2. Unstable - Inferno.