Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Scout - omówienie postaci Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Scout – omówienie postaci opis, wskazówki.

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic znajdziesz charakterystykę postaci Scout, dokładny opis jego wyposażenia wraz z zalecanymi modyfikacjami, proponowane Perki oraz porady, które mogą przydać się w trakcie rozgrywki.

Scout to jedna z postaci dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Podstawowym zadaniem Scouta jest oświetlanie podziemnych kompleksów i wydobywanie trudno dostępnych surowców. Główną bronią Scouta jest karabin maszynowy Deepcore GK2 za pomocą którego postać ta może szybko eliminować pojedyncze cele.

Bronią pomocniczą Scouta jest Jury-Rigged Boomstick, czyli poręczna strzelba dwulufowa - Deep Rock Galactic: Scout - omówienie postaci - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Bronią pomocniczą Scouta jest Jury-Rigged Boomstick, czyli poręczna strzelba dwulufowa. Scout dysponuje także dwoma specjalnymi gadżetami jak Grappling Gun i Flare Gun. Pierwszy z nich pozwala Scoutowi na dostanie się w trudno dostępne miejsca, a drugi zapewni doskonałą widoczność całej drużynie. Scout ma także kilka ciekawych przedmiotów do rzucania, które w znacznym stopniu ułatwią mu przetrwanie w niesprzyjających warunkach panujących wewnątrz jaskiń.

Scout Perks

W grze Deep Rock Galactic dostępnych jest bardzo dużo Perków (atutów) w które Gracz może wyposażyć swojego krasnoluda, aby jeszcze lepiej dostosować jego styl gry do własnych preferencji. Dla postaci Scouta proponujemy następujące Perki:

  1. Field Medic;
  2. Deep Pockets;
  3. Second Wind;
  4. Iron Will;
  5. Vampire.