Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Misje cotygodniowe Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Z tego rozdziału poradnika Gracz dowie się czym są misje cotygodniowe w grze Deep Rock Galactic, jak można je odblokować, kiedy się resetują oraz co można dostać za ich wykonanie.

Misje cotygodniowe w grze Deep Rock Galactic to świetny sposób na zebranie sporej ilości kredytów, dodatkowych surowców niezbędnych do ulepszania wyposażenia oraz powiększenie kolekcji przedmiotów kosmetycznych i Overlocks do broni. Co więcej, Gracz może zdobyć urządzenia Black Matrix Core, które są potrzebne do odebrania nagród po wykonaniu eventów z maszynami.

Misje tygodniowe w grze Deep Rock Galactic resetują się w każdy czwartek o godzinie 13:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Zadania Weekly Priority Assignment można zaakceptować z poziomu terminala Assignment Board znajdującego się na głównym poziomie stacji kosmicznej - Deep Rock Galactic: Misje cotygodniowe - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Weekly Priority Assignment

Zadania Weekly Priority Assignment można zaakceptować z poziomu terminala Assignment Board znajdującego się na głównym poziomie stacji kosmicznej. Tego typu zadania zmieniają się co tydzień i zawsze składają się z 3 losowych misji do wykonania, które można ukończyć na dowolnym poziomie trudności.

Wykonuj serię misji Weekly Priority Assignment w grze Deep Rock Galactic Gracz może zyskać następujące nagrody - Deep Rock Galactic: Misje cotygodniowe - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Wykonuj serię misji Weekly Priority Assignment w grze Deep Rock Galactic Gracz może zyskać następujące nagrody:

  1. 8 000 kredytów;
  2. Od 80 do 130 sztuk losowego surowca potrzebnego do ulepszania wyposażenia.

Misje przyporządkowane do zadania Weekly Priority Assignment są zawsze takie same dla każdego Gracza więc często będziesz mógł wykonać je w grupie.

Weekly Core Hunt

Dostęp do cotygodniowych zadań Weekly Core Hunt można uzyskać po wykonaniu zestawu zadań Breatch The Core, które można ukończyć po pierwszym awansie postaci w grze Deep Rock Galactic. Zadanie Weekly Core Hunt składa się z 3 losowych misji, a każda z nich nagradza Gracza dodatkową nagrodą.

Wykonuj serię misji Weekly Core Hunt w grze Deep Rock Galactic Gracz może zyskać następujące nagrody - Deep Rock Galactic: Misje cotygodniowe - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Wykonuj serię misji Weekly Core Hunt w grze Deep Rock Galactic Gracz może zyskać następujące nagrody:

  1. Blank Matrix Core potrzebne do uzyskania nagrody z eventów z maszynami;
  2. Losowy Overclock do broni, który można później odblokować w Kuźni;
  3. Losowy ekskluzywny przedmiot kosmetyczny, który można odblokować w Kuźni.