Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Mining Expeditions - struktura jaskiń Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Jaskinie do misji wydobywczych (Mining Expeditions) generowane są w bardzo charakterystyczny sposób. Zazwyczaj są liniowe i poszczególne segmenty jaskini oddzielone są od siebie ścianami z brązowego piachu przez które należy się przebić, aby kontynuować eksplorację podziemi.

Na powyższym obrazku można zauważyć ścianę z brązowego piasku, która łączy jedną część jaskini z drugą - Deep Rock Galactic: Mining Expeditions - struktura jaskiń - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Na powyższym obrazku można zauważyć ścianę z brązowego piasku, która łączy jedną część jaskini z drugą. Przez piach łatwo się przebić za pomocą kilofa, ponieważ wymaga jedynie dwukrotnego uderzenia. Jeszcze prościej mają Drillerzy, którzy przebiją się przez piach w ułamku sekundy. Warto także zwrócić uwagę na elektryczne kryształy zwisające ze sklepienia jaskini. To jedna z pułapek, która czeka na krasnoludy wewnątrz jaskiń. Innymi przeszkodami mogą być m.in. bezwartościowe kryształy tarasujące drogę, eksplozje lawy, bomby, gniazda z których wylatują moskity, mroźne podmuchy zdolne do zamrożenia postaci lub olbrzymie pajęczyny ograniczające widoczność.

Kryształy elektryczne są niezwykle groźne dla każdego górnika, ponieważ wyrządzają spore obrażenia przy bezpośrednim kontakcie. Są odporne na obrażenia, ale można je zniszczyć kilkoma lub kilkunastoma celnymi strzałami (w zależności od używanej broni). Kryształy są też bardzo podatne na ładunki wybuchowe. Z pajęczynami zdecydowanie łatwiej można sobie poradzić, bo wystarczy je spalić.

Kolejną cechą charakterystyczną jaskiń wygenerowanych do misji wydobywczych jest rozległa komnata na samym końcu, tzw - Deep Rock Galactic: Mining Expeditions - struktura jaskiń - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Kolejną cechą charakterystyczną jaskiń wygenerowanych do misji wydobywczych jest rozległa komnata na samym końcu, tzw. Skarbiec, gdzie Gracz znajdzie bardzo duże zasoby surowców Morkite, Złota, Nitra, a także rzadkich surowców jak Bismor.