Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Deep Rock Galactic - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Deep Rock Galactic: Gunner - omówienie postaci Deep Rock Galactic poradnik, solucja

Gunner – omówienie postaci opis, wskazówki.

W tym rozdziale poradnika do gry Deep Rock Galactic znajdziesz charakterystykę postaci Gunner, dokładny opis jego wyposażenia wraz z zalecanymi modyfikacjami, proponowane Perki oraz porady, które mogą przydać się w trakcie rozgrywki.

Gunner to jedna z postaci dostępnych w grze Deep Rock Galactic. Podstawowym zadaniem Gunnera jest skuteczna eliminacja rojów Obcych, ponieważ postać ta dysponuje najbardziej ofensywnym zestawem wyposażenia ze wszystkich górników dostępnych w grze. Główną bronią Gunnera jest ciężki karabin maszynowy Lead Storm Powered Minigun za pomocą którego postać ta może szybko unicestwiać kolejne cele nie przerywając ognia.

Bronią pomocniczą Gunnera jest Bulldog Heavy Revolver, czyli pistolet ręczny dużego kalibru - Deep Rock Galactic: Gunner - omówienie postaci - Deep Rock Galactic - poradnik do gry

Bronią pomocniczą Gunnera jest Bulldog Heavy Revolver, czyli pistolet ręczny dużego kalibru. Specjalną bronią Gunnera jest Zipline Gun za pomocą której może wystrzelić linę łączącą dwa punktu i umożliwiającą drużynie szybkie przejście z punktu A do punktu B. Jak na prawdziwego artylerzystę przystało, Gunner ma w swoim asortymencie kilka wybuchowych gadżetów, jak Sticky Grenade, Incendiary Grenade oraz Cluster Grenade.

Gunner Perks

W grze Deep Rock Galactic dostępnych jest bardzo dużo Perków (atutów) w które Gracz może wyposażyć swojego krasnoluda, aby jeszcze lepiej dostosować jego styl gry do własnych preferencji. Dla postaci Gunnera proponujemy następujące Perki:

  1. Field Medic;
  2. Friendly;
  3. Second Wind;
  4. Iron Will;
  5. Vampire.