Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Ludzie - taktyka, jak pokonac The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz najważniejsze informacje o starciach z żywymi przeciwnikami, którymi mogą być m.in. członkowie WLF czy kultyści. Dowiesz się jakie ugrupowania pojawiają się w grze, z jakiego wyposażenia korzystają wrogowie oraz jak skutecznie eliminować żywych przeciwników.

Żywi przeciwnicy w The Last of Us 2 reprezentują cztery główne rodzaje mniej lub bardziej oficjalnych ugrupowań - The Last of Us 2: Ludzie - taktyka, jak pokonac - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Żywi przeciwnicy w The Last of Us 2 reprezentują cztery główne rodzaje mniej lub bardziej oficjalnych ugrupowań:

1) Bandyci oraz zdesperowani cywile - Nie są oni powiązani z żadną frakcją. Powodem ataku może być chęć ograbienia sterowanej postaci lub po prostu obawa o własne życie. Na szczęście zwykli wrogowie są zazwyczaj słabo uzbrojeni i niezorganizowani.

2) Żołnierze WLF - Z członkami tego ugrupowania początkowo walczy się jedynie grając jako Ellie. Przeciwnicy ci pojawiają się w grupach i są znacznie lepiej zorganizowani (potrafią np. zachodzić od flanki). Dodatkowo w niektórych z późniejszych walk towarzyszą im też psy obronne.

3) Kultyści - Blizny (Scars) - Z kultystami po raz pierwszy będziesz miał do czynienia w etapie W poszukiwaniu Nory - The Last of Us 2: Ludzie - taktyka, jak pokonac - The Last of Us 2 - poradnik do gry

3) Kultyści - Blizny (Scars) - Z kultystami po raz pierwszy będziesz miał do czynienia w etapie W poszukiwaniu Nory. Przeciwnicy ci wyróżniają się przede wszystkim tym, że lubią skradać się i że porozumiewają się gwiżdżąc. W lokacjach z Bliznami często polegaj na trybie nasłuchiwania żeby nie dać się zaskoczyć żadnemu z członków kultu.

4) Łowcy niewolników - Pojawiają się oni dopiero w finałowym rozdziale kampanii. Nie są oni jakoś szczególnie zorganizowani, ale korzystają z dobrego sprzętu i w rezultacie ich eliminacja może okazać się bardziej kłopotliwa.

Podczas walk z żywymi przeciwnikami zwracaj uwagę na ich wyposażenie - The Last of Us 2: Ludzie - taktyka, jak pokonac - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Podczas walk z żywymi przeciwnikami zwracaj uwagę na ich wyposażenie. Najłatwiej walczy się z osobami, które posiadają jedynie broń białą, bo nie musisz nawet chować się za zasłonami podczas atakowania ich z użyciem broni palnej.

W trakcie konfrontacji z uzbrojonymi przeciwnikami najbardziej uważaj na snajperów wyposażonych w karabiny. Dobrze byłoby dużo skradać się, rzadko wychylać zza zasłon oraz postarać się ich zlikwidować już na samym początku bitwy.

Możesz także napotykać przeciwników wyposażonych w nakrycia głowy oraz kamizelki kuloodporne. W tym przypadku dobrze jest korzystać ze strzelby, bądź też zakradać się do nich żeby np. ich łatwo eliminować aktywując ciche egzekucje.