Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Klikacze (Clickers) - taktyka, jak zabić The Last of Us 2 poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika do gry The Last of Us 2 jest jedną ze stron na temat bestiariusza - znajdziesz komplet informacji na temat klikaczy - Clickers. Wyjaśniamy jak unikać wykrycia przez klikacza w TLoU 2, jak eliminować klikacze podstępem oraz jak zachować się w przypadku bezpośredniej konfrontacji z klikaczem.

Klikacze to znacznie bardziej niebezpieczna odmiana potworów, przy czym są one doskonale znane są z pierwszej części The Last of Us i powinieneś pamiętać wcześniejsze starcia z ich udziałem - The Last of Us 2: Klikacze (Clickers) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Klikacze to znacznie bardziej niebezpieczna odmiana potworów, przy czym są one doskonale znane są z pierwszej części The Last of Us i powinieneś pamiętać wcześniejsze starcia z ich udziałem. Może ci to ułatwić przystępować do konfrontacji z nimi.

Klikacze są ślepe, ale mają bardzo wyczulony zmysł słuchu. Im wyższy poziom trudności masz wybrany, tym łatwiej możesz zostać wykryty przez klikacza. Musisz powoli się przemieszczać i zatrzymywać jeśli klikacz zostanie zaalarmowany jakimś dźwiękiem i zacznie dokładniej nasłuchiwać.

Warto zaznaczyć, że zabijanie wszystkich napotykanych klikaczy nie jest obowiązkowe. Nawet jeśli jakiś klikacz tarasuje ci drogę do celu misji, to możesz użyć np. obiektu do rzucania i sprawić, że klikacz przemieści się w inne miejsce.

Grając jako Ellie możesz o wiele łatwiej zabijać klikacze, niż w pierwszej części TLoU - The Last of Us 2: Klikacze (Clickers) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Grając jako Ellie możesz o wiele łatwiej zabijać klikacze, niż w pierwszej części TLoU. Bohaterka posiada niezniszczalny nożyk, którym można wykonywać ciche egzekucje na klikaczach.

Sprawy inaczej wyglądają w przypadku Abby, która nie posiada podręcznej broni białej. Musisz odblokować dla niej opcję wytwarzania ostrz Shivs, które są przedmiotami jednorazowego użytku i których głównym zastosowaniem jest właśnie zabijanie klikaczy. Więcej informacji o odblokowaniu ostrzy znajdziesz m.in. na osobnej stronie Broń biała - czy jest niezniszczalna?.

Jeśli zostałeś wykryty przez klikacza, to postaraj się go zabić zanim zbliży się do twojej postaci - używaj strzelby, karabinu, pistoletu myśliwskiego lub innej skutecznej broni palnej. W ostateczności wykonaj w ostatniej chwili zamachnięcie dużą bronią białą.

Złapanie przez klikacza to duże ryzyko nagłej śmierci - gra może nie pozwolić na to żeby wybronić się przed chwytem i w przypadku Abby oswobodzenie się jest możliwe tylko jeśli masz co najmniej 1 ostrze w zapasie.