The Last of Us 2: Czy są romanse?
Czy w The Last of Us 2 pojawiają się romanse i sceny seksu? Z tej strony poradnika dowiecie się o dostępności i przebiegu romansów dla głównych bohaterek gry – Ellie oraz Abby.
Aktualizacja:
Na tej stronie poradnika znajdziecie odpowiedź na pytanie czy w grze The Last of Us 2 są romanse. Dodatkowo informujemy czy w TLoU 2 są sceny seksu i w rezultacie czy jest to produkcja odpowiednia dla osób, które unikają gier ze scenami nagości. W naszym opisie nie ma dużych spojlerów na temat tego czy któryś z bohaterów może ewentualnie zginąć, albo jak zmieniają się relacje pomiędzy niektórymi postaciami po wydarzeniach z finału.
Musimy w tym miejscu zaznaczyć, że The Last of Us 2 jest pod wieloma względami dojrzałą produkcją adresowaną do dorosłych graczy. Oprócz scen intymnych trzeba też zwrócić uwagę na liczne przekleństwa, przewijający się przez całą produkcję motyw zemsty oraz wyjątkowe brutalne sceny zabójstw, w których oprócz potworów giną też "prawdziwi ludzie". Zgodnie z oficjalnym ratingiem wiekowym nie jest to odpowiedni tytuł dla osób poniżej 18 roku życia.
Ellie i Dina

Ellie i Dinę łączą romantyczne relacje od samego początku gry. Ich związek nie jest dużym zaskoczeniem, gdyż już z dodatku Left Behind do pierwszej części The Last of Us wiemy, że Ellie jest dziewczyną o preferencjach homoseksualnych.
W trakcie zaliczania początkowych obszarów dowiecie się, że Ellie i Dina pocałowały się na jednej z imprez w Jackson i że od tego momentu są parą. Gra nie pokaże od razu tej sceny. Załącza się ona dopiero w końcowej fazie rozgrywki.

Ellie i Dina mają swoją intymną scenę w jednym z początkowych etapów gry, przy czym nie zawiera ona żadnej nagości. Dziewczyny pojawiają się w kilku ujęciach w samej bieliźnie i możemy dowiedzieć się, że przespały się ze sobą.
Abby i Owen

Relacje Abby i Owena w grze są bardziej złożone. Z tzw. flashbacków możecie dowiedzieć się, że postacie te przypadły sobie do gustu już na kilka lat przed głównymi wydarzeniami z The Last of Us 2. W etapie z wizyty w opuszczonym akwarium obejrzycie ich pocałunek.
W poziomach z teraźniejszości wyglądato zupełnie inaczej, gdyż Owen jest w związku z Mel, która na dodatek zaszła w ciążę. Sytuacja ta w połączeniu z pewnym ważnym wydarzeniem z przeszłości dotyczącym Abby sprawiają, że jej obecne relacje z Owenem są bardziej skomplikowane.

W grze pojawia się scena seksu z udziałem Abby i Owena. W tym przypadku musicie mieć świadomość tego, że jest to pozbawiona cenzury scena z nagością. Załącza się ona w jednym z późniejszych etapów rozgrywanych jako Abby. Co ciekawe Abby i Owen nie powracają do bycia parą, gdyż to, że postanowili przespać się ze sobą było spontaniczną decyzją.
Zobacz także:
0
- The Last of Us 2 - poradnik do gry
- The Last of Us 2: Poradnik do gry
- The Last of Us 2: FAQ
- The Last of Us 2: Kampania i eksploracja
- The Last of Us 2: Czy jest tryb fotograficzny?
- The Last of Us 2: Jak zdobywać materiały do craftingu?
- The Last of Us 2: Czy są różne zakończenia i ważne wybory?
- The Last of Us 2: Jak odblokować granie na gitarze?
- The Last of Us 2: Czy są romanse?
- The Last of Us 2: Czy jest wymagana znajomość serii i serialu HBO?
- The Last of Us 2: Czy są multiplayer i coop?
- The Last of Us 2: Kampania i eksploracja
- The Last of Us 2: FAQ
- The Last of Us 2: Poradnik do gry
Komentarze czytelników
mario74_rts Junior
Hej. Grę ukończyłem ale nie zebrałem wszystkich znajdźiek (artefakty, karty) Mogę powtórzyć dany rozdział ale czy od początku mam szukać i zbierać wszystkie znajdźki??? Nie wiem w którym miejscu mam już te znalezione a których mi brakuje.
Jarek Junior
"Lev jest jedyną postacią transseksualną w grze The Last of Us 2 (urodził się jako Lily i zmienił płeć przed głównymi wydarzeniami w grze)."
po pierwsze, nie transseksualną, tylko transpłciową
po drugie nie urodził się jako Lily, nie "zmienił płci", tylko ewentualnie dokonał korekty, chociaż w grze nie było nic na ten temat.
dno totalne, żeby w "profesjonalnej" redakcji występowały takie błędy merytoryczne, a autor tekstu mógłby zastanowić się nad swoją inteligencją i ewentualnie dokształcić, zanim zrobi z siebie idiotę.
Regnator Junior
w artykule autor przeoczył jeden sekret. Na samym srodku mapy tam gdzie przerwany jest most leży na boku wóz strażacki w nim jest toporek strażacki, następnie trzeba zejść po linie w dół, rozhuśtać się i wskoczyc tam gdzie leży kolejny wóz konwojowy w ktorym są kolejne fajne rzeczy. Pewnie po tym wpisie autor uzupełni artykuł a mnie bedziecie wyzywać od ślepych ale w momencie kiedy to pisałem w artykule o tylej znajdźce nic nie było :)
aleksyw Junior
Hej. Po ulepszeniu wszystkich broni nie wpadł mi pucharek. Pomoże ktoś?
mistrzunieb Junior
jeśli pominąłem znajdźki to mogę jakoś wrócić czy trzeba od nowa przechodzić dokładnie pomiąłem dwie znajdźki w hotelu pokój 216
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
