Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Materiały do craftingu - gdzie, jak odnaleźć? The Last of Us 2 poradnik, solucja

Materiały do craftingu: jak zdobyć, porady, loot, suplementy, złom.

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 wyjaśniamy jak zdobywać składniki do craftingu. Materiały potrzebne są do wytwarzania przedmiotów jednorazowego użytku, kupowania pasywnych umiejętności oraz do konstruowania ulepszeń posiadanych broni - wszystkie te rzeczy mogą uczynić grę łatwiejszą.

Nie ma jednego sprawdzonego sposobu na zdobywanie dużych ilości materiałów do craftingu - staraj się po prostu bardzo dokładnie badać wszystkie lokacje i rozglądać się za przedmiotami oraz pojemnikami (szuflady, szafki itp - The Last of Us 2: Materiały do craftingu - gdzie, jak odnaleźć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Nie ma jednego sprawdzonego sposobu na zdobywanie dużych ilości materiałów do craftingu - staraj się po prostu bardzo dokładnie badać wszystkie lokacje i rozglądać się za przedmiotami oraz pojemnikami (szuflady, szafki itp.), przy których będą pojawiały się ikony interakcji.

W przypadku zwykłego lootu pamiętaj o tym, że musisz pozyskać kilka sztuk danego składnika (np. szmaty) żeby w inwentarzu twojej postaci jego zapas zwiększył się o 1. Oznacza to po prostu, że nie możesz bardzo szybko wytwarzać nowych przedmiotów na miejsce zużytych.

Możesz zwiększać nieznacznie szanse odnajdywania rzadkich składników do craftingu - The Last of Us 2: Materiały do craftingu - gdzie, jak odnaleźć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Możesz zwiększać nieznacznie szanse odnajdywania rzadkich składników do craftingu. Suplementy (Supplements) potrzebne do kupowania pasywnych umiejętności możesz odnajdywać przede wszystkim w różnego rodzaju łazienkach i pomieszczeniach medycznych.

Złom (Scrap) potrzebny do finansowania ulepszeń broni możesz odnajdywać przede wszystkim w pobliżu stołów warsztatowych oraz w różnego rodzaju garażach - The Last of Us 2: Materiały do craftingu - gdzie, jak odnaleźć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Złom (Scrap) potrzebny do finansowania ulepszeń broni możesz odnajdywać przede wszystkim w pobliżu stołów warsztatowych oraz w różnego rodzaju garażach.

Duże ilości materiałów do craftingu można też pozyskiwać otwierając sejfy odnajdywane w świecie gry - The Last of Us 2: Materiały do craftingu - gdzie, jak odnaleźć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Duże ilości materiałów do craftingu można też pozyskiwać otwierając sejfy odnajdywane w świecie gry. Lokalizacje sejfów i opisy mini-zagadek powiązanych z otwieraniem ich dokładniej przedstawiliśmy w osobnym rozdziale poradnika.