Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Abby The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz podstawowe informacje na temat Abby. Wyjaśniamy kim jest ta nowa postać oraz jaką rolę odgrywa Abby w wydarzeniach przedstawionych w grze The Last of Us: Part II.

W naszym krótkim opisie Abby nie ma żadnych dużych spojlerów fabularnych. Nie dowiesz się więc przez przypadek czy Abby może zginąć ani jakie ważne wydarzenia w grze mogą być z nią bezpośrednio powiązane.

Abby to zdecydowanie najważniejsza nowa postać w grze The Last of Us 2 - The Last of Us 2: Abby - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Abby to zdecydowanie najważniejsza nowa postać w grze The Last of Us 2. Za takim stanem przemawia przede wszystkim to, że Abby jest jedną z dwóch głównych grywalnych postaci w TLoU2. Abby kontroluje się w niemal połowie etapów dostępnych w grze i oznacza to, że spędza się z nią około kilkunastu godzin rozgrywki.

Abby jest członkinią ugrupowania WLF - Washington Liberation Front. Jest to działająca na terenie Seattle frakcja o charakterze militarnym, którą dokładniej opisaliśmy na jednym z osobnych stron poradnika. Abby jest jednym z żołnierzy tego ugrupowania i osobą darzoną dużym respektem w ramach tej frakcji.

Powód pojawienia się Abby w przedstawionej w grze historii jest początkowo trzymany w tajemnicy. Nie wyjawimy w pełni tego spoilera. Dość powiedzieć, że Abby doświadczyła w przeszłości bardzo traumatycznego zdarzenia i że w momencie gdy rozpoczyna się gra czynnikiem motywującym ją do dalszych działań jest chęć zemsty.

Osobą, z którą Abby łączą najbliższe relacje, jest Owen i zna się z nim od wielu lat - The Last of Us 2: Abby - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Osobą, z którą Abby łączą najbliższe relacje, jest Owen i zna się z nim od wielu lat. Postacie te łączy dłuższa przyjaźń, która z czasem przekształciła się w głębsze uczucie. W momencie, w którym rozpoczyna się gra, sytuacja Abby jest bardziej skomplikowana. Owen znajdzie się w związku z inną kobietą - Mel. Co więcej, Mel jest z nim w ciąży. Gra w pewnym momencie fabuły wyjaśnia co dokładnie poróżniło Abby i Owena.

Oprócz Owena Abby przyjaźni się także z Mannym, który również jest żołnierzem WLF. Postacie te zaliczają wspólnie kilka etapów, w których Manny jest towarzyszem kontrolowanym przez sztuczną inteligencję.

Abby podobnie jak Ellie pojawia się w kilku retrospekcjach (flashbackach). Wyjaśniają one przede wszystkim aktualne dążenia Abby, jak również pokazują jej wcześniejszy związek z Owenem.