Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Infiltracja / Infiltration sekrety, znajdźki The Last of Us 2 poradnik, solucja

Wszystkie znajdźki i sekrety etapu Infiltracja/Infiltration (Seattle Dzień 3 Ellie/Seattle Day 3 Ellie) – wpis w dzienniku. Dokładna lokalizacja, porady.

Na tej stronie poradnika znajdźkowego do gry The Last of Us 2 znajdziesz listę wszystkich sekretów z etapu Infiltracja - Infiltration. To finałowy etap rozdziału Seattle, dzień 3 podczas grania jako Ellie. Nie jest to długi ani rozbudowana misja i w rezultacie do odnalezienia jest tylko pojedynczy sekret.

Lista znajdziek w etapie Infiltracja

W misji Infiltracja do odnalezienia jest tylko 1 sekret:

1 wpis w dzienniku

Wpis w dzienniku

W etapie Infiltracja musisz w ramach rozgrywania tej misji awansować do sekcji, w której Ellie zaatakowana zostanie przez psa - The Last of Us 2: Infiltracja / Infiltration sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W etapie Infiltracja musisz w ramach rozgrywania tej misji awansować do sekcji, w której Ellie zaatakowana zostanie przez psa.

Po rozprawieniu się ze zwierzęciem dotrzyj do pomieszczenia ze śpiworami i stołem do spożywania wspólnych posiłków - The Last of Us 2: Infiltracja / Infiltration sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Po rozprawieniu się ze zwierzęciem dotrzyj do pomieszczenia ze śpiworami i stołem do spożywania wspólnych posiłków.

W pomieszczeniu tym musisz odnaleźć interaktywną torbę, w której będzie medalion z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem Owena Moorea - The Last of Us 2: Infiltracja / Infiltration sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W pomieszczeniu tym musisz odnaleźć interaktywną torbę, w której będzie medalion z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem Owena Moore'a. Odkrycie to zmotywuje Ellie do dokonania wpisu w dzienniku.

Uwaga - Nie otwieraj zbyt wcześnie podwójnych drzwi z wizerunkiem kraba. Wejście w interakcję z nimi odpali filmik przerywnikowy i nie będziesz już mógł powracać do poprzednich pomieszczeń akwarium.