Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Romanse - czy są w grze? The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz odpowiedź na pytanie czy w grze The Last of Us 2 są romanse. Dodatkowo informujemy czy w TLoU 2 są sceny seksu i w rezultacie czy jest to produkcja odpowiednia dla osób, które unikają gier ze scenami nagości. W naszym opisie nie ma dużych spojlerów na temat tego czy któryś z bohaterów może ewentualnie zginąć, albo jak zmieniają się relacje pomiędzy niektórymi postaciami po wydarzeniach z finału.

Musimy w tym miejscu zaznaczyć, że The Last of Us Part 2 jest pod wieloma względami dojrzałą produkcją adresowaną do dorosłych graczy. Oprócz scen intymnych trzeba też zwrócić uwagę na liczne przekleństwa, przewijający się przez całą produkcję motyw zemsty oraz wyjątkowe brutalne sceny zabójstw, w których oprócz potworów giną też "prawdziwi ludzie". Zgodnie z oficjalnym ratingiem wiekowym nie jest to odpowiedni tytuł dla osób poniżej 18 roku życia.

Ellie i Dina

Ellie i Dinę łączą romantyczne relacje od samego początku gry - The Last of Us 2: Romanse - czy są w grze? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Ellie i Dinę łączą romantyczne relacje od samego początku gry. Ich związek nie jest dużym zaskoczeniem, gdyż już z dodatku Left Behind do pierwszej części The Last of Us wiemy, że Ellie jest dziewczyną o preferencjach homoseksualnych.

W trakcie zaliczania początkowych obszarów dowiesz się, że Ellie i Dina pocałowały się na jednej z imprez w Jackson i że od tego momentu są parą. Gra nie pokaże od razu tej sceny. Załącza się ona dopiero w końcowej fazie rozgrywki.

Ellie i Dina mają swoją intymną scenę w jednym z początkowych etapów gry, przy czym nie zawiera ona żadnej nagości - The Last of Us 2: Romanse - czy są w grze? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Ellie i Dina mają swoją intymną scenę w jednym z początkowych etapów gry, przy czym nie zawiera ona żadnej nagości. Dziewczyny pojawiają się w kilku ujęciach w samej bieliźnie i gracz może dowiedzieć się, że przespały się ze sobą.

Abby i Owen

Relacje Abby i Owena w grze są bardziej złożone - The Last of Us 2: Romanse - czy są w grze? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Relacje Abby i Owena w grze są bardziej złożone. Z etapów - flashbacków możesz dowiedzieć się, że postacie te przypadły sobie do gustu już na kilka lat przed głównymi wydarzeniami z The Last of Us 2. W etapie z wizyty w opuszczonym akwarium obejrzysz ich pocałunek.

W poziomach z teraźniejszości sytuacja wygląda zupełnie inaczej, gdyż Owen jest w związku z Mel, która na dodatek zaszła w ciążę. Sytuacja ta w połączeniu z pewnym ważnym wydarzeniem z przeszłości dotyczącym Abby sprawiają, że jej obecne relacje z Owenem są bardziej skomplikowane.

W grze pojawia się scena seksu z udziałem Abby i Owena - The Last of Us 2: Romanse - czy są w grze? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W grze pojawia się scena seksu z udziałem Abby i Owena. W tym przypadku musisz mieć świadomość tego, że jest to pozbawiona cenzury scena z nagością. Załącza się ona w jednym z późniejszych etapów rozgrywanych jako Abby. Co ciekawe Abby i Owen nie powracają do bycia parą, gdyż to, że postanowili przespać się ze sobą było spontaniczną decyzją.