Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Jackson The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz podstawowe informacje na temat osób zamieszkujących Jackson. Obozowisko z hrabstwa Jackson jest jedną z nielicznych lokacji w TLoU 2, w których przebywa liczna grupa przyjaźnie nastawionych postaci.

W naszym opisie obozowiska w Jackson staraliśmy się ograniczyć do minimum spojlery fabularne. Nie informujemy dokładnie o tym jakie losy czekają członków tej społeczności ani o tym czy jakieś osoby z tego ugrupowania mogą zginąć w trakcie gry.

Hrabstwo Jackson pojawiało się już w pierwszej części serii The Last of Us i powraca ono w TLoU 2 - The Last of Us 2: Jackson - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Hrabstwo Jackson pojawiało się już w pierwszej części serii The Last of Us i powraca ono w TLoU 2. Miejsce to zamieszkuje dość duża społeczność, której udało się ufortyfikować pozostałości po miasteczku. Do członków tej społeczności zaliczają się wszystkie najważniejsze postacie z pierwszej odsłony The Last of Us - Ellie, Joel oraz Tommy.

Jackson jest zorganizowaną społecznością. Lokacja ta jest nie tylko dobrze broniona, ale też zajmuje się produkcją żywności, hodowlą zwierząt, czy sprawowaniem opieki nad dziećmi i zapewnianiem im podstawowej nauki. Na terenie Jackson znajduje się też m.in. bar, dzięki któremu mieszkańcy mogą odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Mieszkańcy Jackson wzajemnie o siebie dbają - The Last of Us 2: Jackson - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Mieszkańcy Jackson wzajemnie o siebie dbają. Każdy członek tej społeczności ma w niej własną rolę i jednym z obowiązków Ellie jest zapewnianie bezpieczeństwa mieszkańcom poprzez patrolowanie najbliższych terenów. Ma to na celu przede wszystkim poszukiwanie zainfekowanych, którzy mogli pojawić się w okolicy. Osoby odpowiedzialne za ochronę wyruszają na dwuosobowe patrole. Wokół Jackson znajdują się też punkty obserwacyjne z dziennikami do regularnego prowadzenia i katalogowania raportów.

Z Jackson powiązany jest cały pierwszy rozdział kampanii, przy czym w szczególności polecamy zainteresować się etapem Pobudka opisanym w naszym poradniku.