Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Horda - czy można ją pokonać? The Last of Us 2 poradnik, solucja

Horda:czy można pokonać? Czy lepiej uciec?

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 wyjaśniamy w jakich okolicznościach może pojawić się horda zombie ścigających głównych bohaterów oraz czy wzorem m.in. gry Days Gone możliwe jest stawienie czoła potworom z hordy z zamiarem rozprawienia się z nimi.

Spotkania z hordą

Spotkania z hordą nie mają w TLoU 2 losowego charakteru - The Last of Us 2: Horda - czy można ją pokonać? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Spotkania z hordą nie mają w TLoU 2 losowego charakteru. Dochodzi do nich w ściśle zaplanowanych momentach gry. Należy też zaznaczyć, że hordy w The Last of Us 2 nie są bardzo liczne. Nie spodziewaj się spotkań z ogromną liczbą potworów, jak np. w grze Days Gone. W danym momencie na ekranie nie powinno być widocznych więcej niż kilkanaście potworów.

Pierwsza konfrontacja z hordą czeka cię podczas rozgrywania etapu W kleszczach (The Horde), w którym steruje się postacią Abby. Potwory zaczną pojawiać się niedługo po rozpoczęciu tego etapu. Abby w uniknięciu śmierci z rąk hordy pomoże dwóch niespodziewanych sojuszników.

Druga konfrontacja z hordą ma miejsce w końcowej części etapu Tunele (The Tunnels) - The Last of Us 2: Horda - czy można ją pokonać? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Druga konfrontacja z hordą ma miejsce w końcowej części etapu Tunele (The Tunnels). W misji tej Ellie oraz Dina muszą wydostać się z tytułowych tuneli metra. Zainfekowani z hordy zaczną pojawiać się w końcowej części etapu, czyli niedługo przed wyjściem na powierzchnię.

Horda - walczyć czy uciekać?

Niezależnie od okoliczności spotkania nie podejmuj prób walki z potworami z hordy, bo są one skazane na porażkę - The Last of Us 2: Horda - czy można ją pokonać? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Niezależnie od okoliczności spotkania nie podejmuj prób walki z potworami z hordy, bo są one skazane na porażkę. Twoja postać zostanie błyskawicznie otoczona i zginie w wyniku odniesionych obrażeń w walce wręcz.

Jedyna słuszna reakcja na pojawienie się hordy zainfekowanych to ucieczka - The Last of Us 2: Horda - czy można ją pokonać? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Jedyna słuszna reakcja na pojawienie się hordy zainfekowanych to ucieczka. W trakcie ucieczki wykorzystuj oczywiście opcję sprintu i staraj się nie zatrzymywać. Warto też pamiętać o tym, że mniejsze przeszkody niekoniecznie zatrzymają potwory. Zainfekowani są np. w stanie wspinać się na płoty i dachy pojazdów. Musisz kontynuować ucieczkę aż do dotarcia do bezpiecznego miejsca. Na szczęście w trakcie rozgrywania scen ucieczek przed hordami nie odnajduje się żadnych sekretów ani innego ważnego lootu, tak więc nic wartościowego nie przegapisz.

Po więcej szczegółów jak poprawnie uciec każdej hordzie zajrzyj do naszego opisu przejścia gry.