Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Wpisz mnie na tablicę (Put My Name Up) - trofeum The Last of Us 2 poradnik, solucja

Wpisz mnie na tablicę / Put My Name Up - trofeum w The Last of Us 2, poradnik.

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry The Last of Us 2 możesz znaleźć szczegółowy opis odblokowania trofeum Wpisz mnie na tablicę, które przyznawane jest za uzyskanie najlepszego wyniku podczas wyzwania łuczniczego. Z naszego opisu dowiesz się który etap pozwala zdobyć to trofeum i jakie czynności należy wykonać.

1 - The Last of Us 2: Wpisz mnie na tablicę (Put My Name Up) - trofeum - The Last of Us 2 - poradnik do gry
Okazja do przystąpienia do wyzwania z używania łuku pojawia się w etapie Świąteczna wizyta - The Last of Us 2: Wpisz mnie na tablicę (Put My Name Up) - trofeum - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Okazja do przystąpienia do wyzwania z używania łuku pojawia się w etapie Świąteczna wizyta. To jeden z poziomów powiązanych z postacią Abby i wchodzących w skład jej rozdziału Seattle, dzień 2.

W trakcie zaliczania tego etapu znajdziesz pokazany na obrazkach fioletowo-niebieski łuk. Podniesienie go pozwoli ci przystąpić do wyzwania - musisz trafić w co najmniej 11 tarcz zanim upłynie czas.

Podczas oddawania strzałów z łuku pamiętaj o dwóch ważnych rzeczach - The Last of Us 2: Wpisz mnie na tablicę (Put My Name Up) - trofeum - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Podczas oddawania strzałów z łuku pamiętaj o dwóch ważnych rzeczach:

  1. Celuj wyraźnie wyżej w przypadku mierzenia do bardziej oddalonych tarcz. Masz na szczęście nielimitowany zapas strzał i nawet jeśli spudłujesz możesz kontynuować oddawanie strzałów.
  2. Nie musisz stać w miejscu. Możesz podbiegać do trudniej dostępnych strzał lub przesuwać się na boki, jeśli tarczę zasłaniają jakieś przeszkody.
Za tarczami rozglądaj się nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale także nad sobą, gdyż niektóre są postawione znacznie wyżej - The Last of Us 2: Wpisz mnie na tablicę (Put My Name Up) - trofeum - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Za tarczami rozglądaj się nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale także nad sobą, gdyż niektóre są postawione znacznie wyżej.

Po tym jak trafisz w co najmniej 11 tarcz możes poprzestać lub kontynuować aż trafisz we wszystkie tarcze - The Last of Us 2: Wpisz mnie na tablicę (Put My Name Up) - trofeum - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Po tym jak trafisz w co najmniej 11 tarcz możes poprzestać lub kontynuować aż trafisz we wszystkie tarcze. Niezależnie jak się zachowałeś zdobędziesz trofeum.

Jeśli przegrałeś wyzwania łucznicze, to zatrzymaj grę i wczytaj ostatni punkt kontrolny po to żeby je powtórzyć.