Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Purchlaki (Bloaters) - taktyka, jak zabić The Last of Us 2 poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika do gry The Last of Us 2 jest jedną ze stron na temat bestiariusza - znajdziesz komplet informacji na temat purchlaków - Bloaters. Wyjaśniamy kim są purchlaki, jakim zestawem ataków dysponują te potwory, jak unikać obrażeń w trakcie starć z purchlakami, oraz jak skutecznie pokonywać purchlaki.

Purchlaki są duża odmianą zainfekowanych i miało się już z nimi do czynienia w pierwszej części The Last of US - The Last of Us 2: Purchlaki (Bloaters) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Purchlaki są duża odmianą zainfekowanych i miało się już z nimi do czynienia w pierwszej części The Last of US. W TLoU2 do konfrontacji z nimi dochodzi częściej, przy czym większość spotkań z tymi potworami mimo wszystko można porównać do starć z mini-bossami. Pierwszy pojedynek z purchlakiem ma miejsce w etapie W poszukiwaniu strun, czyli w trakcie zaliczania jednego z flashbacków dla postaci Ellie.

Najważniejsze jest to żeby zachowywać bezpieczny dystans i nie pozwolić purchlakowi na złapanie sterowanej postaci. Staraj się dużo biegać i pilnuj szczególnie wtedy, gdy purchlak przygotowuje się do wykonania szarży. Oprócz tego unikaj trujących pocisków rzucanych przez purchlaki, gdyż każde trafienie może oznaczać odniesienie niemałych obrażeń.

W trakcie starć z purchlakami w tych samych lokacjach mogą pojawiać się zwykli zarażeni - The Last of Us 2: Purchlaki (Bloaters) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W trakcie starć z purchlakami w tych samych lokacjach mogą pojawiać się zwykli zarażeni. Traktowanie ich priorytetowo nie zawsze jest dobrym pomysłem, gdyż na miejsce zabitych zwykłych potworów mogą pojawić się kolejne. Najlepiej jest eliminować te kreatury tylko wtedy, gdy wyraźnie przeszkadzają w atakowaniu purchlaka.

Podczas atakowania purchlaka nie musisz celować w żadną konkretną część jego ciała. Możesz używać dowolnej broni palnej, przy czym idealnie sprawdzają się strzelby, karabiny i miotacz ognia. Warto też polegać na koktajlach Mołotowa, minach pułapkach oraz bombach rurowych.