Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Powrót z paliwem do bramy - solucja, opis przejścia The Last of Us 2 poradnik, solucja

Powrót z paliwem do bramy (Return to the gate with fuel canister), Seattle Dzień 1 Ellie (Seattle Day 1 Ellie): opis przejścia, solucja, porady. Brama Fedry, Serevana Hotel. Kombinacja do Gate East 2.

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 przeczytasz solucję fragmentu rozgrywki, w którym Ellie wraz z Diną wracają do bramy z paliwem (Seattle Dzień 1), by otworzyć przejście w głąb Seattle.

Brama Fedry

Gdy już uznasz, że przeszukałeś całą okolicę, możesz wrócić do bramy East 2, by otworzyć ją z pomocą paliwa - The Last of Us 2: Powrót z paliwem do bramy - solucja, opis przejścia - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Gdy już uznasz, że przeszukałeś całą okolicę, możesz wrócić do bramy East 2, by otworzyć ją z pomocą paliwa. Pamiętaj, że to praktycznie ostatni moment na to, by zawrócić i zwiedzić poboczne lokacje w tym rejonie. Przejdź przez Gate East 2 używając kombinacji 5345.

Serevena Hotel

1 - The Last of Us 2: Powrót z paliwem do bramy - solucja, opis przejścia - The Last of Us 2 - poradnik do gry
Brnąć przed siebie zauważysz, że jeden przemieniony przeskakuje przez mur wprost do hotelu - The Last of Us 2: Powrót z paliwem do bramy - solucja, opis przejścia - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Brnąć przed siebie zauważysz, że jeden przemieniony przeskakuje przez mur wprost do hotelu. Idź w jego ślady, a dotrzesz do okazałego hotelu. W środku odnajdziesz kilku biegaczy, którzy ucztują na zwłokach. Zakradnij się do pojedynczych osobników i uśmierć ich po cichu, a pozostałą grupkę możesz dobić np. z pomocą koktajlu mołotowa. Po walce podejdź do drzwi i przejdź przez nie.

Idź schodami do góry i odwiedzaj kolejne pokoje - The Last of Us 2: Powrót z paliwem do bramy - solucja, opis przejścia - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Idź schodami do góry i odwiedzaj kolejne pokoje. W jednym z nich odnajdziesz zwłoki i Ellie odpisze kod do kolejnej bramy. Biegnij teraz za Diną, która wyprowadzi was balkonem. Wracaj na konia i biegnij do Gate East 1 - podejdź do generatora, a Dina w tym czasie wpisze kombinacje do bramy.

To ostatni moment na powrót do zwiedzania innych zakamarków zwiedzonych wcześniej lokacji - The Last of Us 2: Powrót z paliwem do bramy - solucja, opis przejścia - The Last of Us 2 - poradnik do gry

To ostatni moment na powrót do zwiedzania innych zakamarków zwiedzonych wcześniej lokacji. Gdy przekroczysz przeszkodę ukazaną na powyższym obrazku, Ellie wraz z Diną trafią na wrogów i powrót będzie niemożliwy.