Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Joel The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz podstawowe informacje na temat Joela. Przypominamy kim jest ta postać, a także wyjaśniamy jaką rolę odgrywa w wydarzeniach przedstawionych w grze The Last of Us: Part II.

W naszym krótkim opisie Joela nie ma żadnych dużych spojlerów fabularnych. Nie dowiesz się więc przez przypadek czy Joel może zginąć ani jakie ważne wydarzenia w grze mogą być z nim bezpośrednio powiązane.

Joel jest bardzo ważną postacią w uniwersum The Last of Us - The Last of Us 2: Joel - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Joel jest bardzo ważną postacią w uniwersum The Last of Us. W pierwszej odsłonie serii to właśnie on był główną grywalną postacią, którą sterowało się przez większą część kampanii. W TLoU2 Joel tylko na krótką chwilę staje się grywalnym bohaterem, a to dlatego, że w sequelu występują dwie inne główne grywalne postacie. Warto jednak zaznaczyć, że w kilku scenach Joel staje się towarzyszem sterowanym przez sztuczną inteligencję.

Dla przypomnienia w pierwszej odsłonie The Last of Us Joel doświadczył ogromnej osobistej straty i otrzymał zadanie ochraniania Ellie wyróżniającej się całkowitą odpornością na wirusa, który doprowadził do końca świata. Fabuła The Last of Us 2 jest kontynuacją tych wydarzeń i w szczególności nawiązuje do trudnej decyzji podjętej przez Joela w finale "jedynki".

Joel w The Last of Us 2 jest siwiejącym facetem po pięćdziesiątce, który pomimo zaawansowanego wieku nie stracił swoich umiejętności i nadal jest w stanie radzić sobie w brutalnym postapokaliptycznym świecie i ochraniać najbliższe mu osoby - The Last of Us 2: Joel - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Joel w The Last of Us 2 jest siwiejącym facetem po pięćdziesiątce, który pomimo zaawansowanego wieku nie stracił swoich umiejętności i nadal jest w stanie radzić sobie w brutalnym postapokaliptycznym świecie i ochraniać najbliższe mu osoby. Co ciekawe, młodszy o kilka lat Joel pojawia się w retrospekcjach (flashbackach). Założeniem tych scen jest wyróżnienie najważniejszych wydarzeń, do których doszło pomiędzy TLoU1 i TLoU2. Kolejne flashbacki zawierają też wytłumaczenie oziębłych relacji Joela i Ellie.

W momencie rozpoczęcia gry Joel mieszka w Jackson. Tę samą lokację zamieszkują również Ellie oraz jego brat Tommy. Joel jest jedną z osób oddelegowanych do ochraniania Jackson. Właściwa gra (nie licząc prologu) rozpoczyna się niedługo po tym jak Joel i Tommy wyruszyli na wspólny patrol, z którego nie powrócili.