Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja The Last of Us 2 poradnik, solucja

Przygotowania, Brama/Packing Up, The Gate, Seattle Dzień 1 Ellie (Seattle Day 1 Ellie): opis przejścia, solucja. Kod do głównej bramy. Początek wyprawy z Diną i otwarcie bramy.

Wraz z Diną ruszycie na poszukiwanie Abby i jej grupy. Poniższy rozdział poradnika obejmuje początkowe sekwencje Seattle dnia 1 i przedstawia solucję tego etapu The Last of Us 2.

Dotarcie do bramy

Jedźcie z Diną przez las, mińcie porzucone pojazdy, aż dotrzesz do małego budynku - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Jedźcie z Diną przez las, mińcie porzucone pojazdy, aż dotrzesz do małego budynku. Wejdź do środka i przeszukaj go, a odnajdziesz m.in. mapę. Przyda się w nadchodzących rozdziałach, gdy będziesz podróżował przez Seattle.

Wracaj na konia i kontynuuj drogę naprzód - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Wracaj na konia i kontynuuj drogę naprzód. Po chwili dotrzecie do wielkiej bramy, którą nie będziecie mogli przekroczyć. Wejdź po skrzynkach na górę ciężarówki i idź w kierunku drabiny.

1 - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry
Złap się jej z pomocą Diny i przeskocz na rusztowanie obok - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Złap się jej z pomocą Diny i przeskocz na rusztowanie obok. Przejdź nim do końca, a następnie przeskocz na platformę obok. Zeskocz niżej i prześlizgnij się na drugą stronę. Stąd możesz oddać jeszcze jeden skok i przejść na drugą stronę bramy.

Otwarcie bramy

Zejdź po drabinie na dół i podejdź do skrzynki z zasilaniem - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Zejdź po drabinie na dół i podejdź do skrzynki z zasilaniem. Spróbuj ją włączyć, a okaże się, że zasilanie zostało odcięte. Zbij okno w przyczepie i wejdź do środka. W środku odnajdziesz szafkę z kodami do różnych bram - notatka przyda się wielokrotnie w późniejszym czasie.

2 - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry
Podejdź teraz do generatora na tyle przyczepy i uruchom go - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Podejdź teraz do generatora na tyle przyczepy i uruchom go. Podnieś kabel i otwórz bramkę. Podejdź z kablem do skrzynki z zasilaniem i wepnij kabel. Brama obok zostanie otwarta - możesz przeszukać okolice. Odepnij kabel wpięty przed momentem i cofnij się trochę do miejsca gdzie go znalazłeś - przerzuć kabel przez ogrodzenie na drugą stronę. Dzięki temu, będziesz mógł dociągnąć kabel do kolejnych bezpieczników.

Wejdź teraz do środka i podejdź do panelu - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Wejdź teraz do środka i podejdź do panelu. Możesz wpisać kod do głównej bramy - 0512. Kod ten był do odczytania na kartce z kodami, którą znalazłeś niedawno.

Dołączy do ciebie Dina - The Last of Us 2: Przygotowania, Brama - solucja - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Dołączy do ciebie Dina. Wsiądź na konia i jedź przed siebie. Dotrzecie po krótkiej chwili do Wschodniej Bramy 2. Podejdź do generatora i spróbuj go uruchomić, a okaże się, że brakuje paliwa. Czeka cię sporo poszukiwań, by je zdobyć.