Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Polska wersja gry i dubbing The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajdziesz odpowiedź na pytanie czy The Last of Us 2 na PS4 posiada pełną polską wersję językową. Informujemy czy jest polski dubbing oraz czy można grać w wersję z głosami oryginalnych aktorów.

1 - The Last of Us 2: Polska wersja gry i dubbing - The Last of Us 2 - poradnik do gry
  1. Gra The Last of Us: Part II w wersji na konsolę PlayStation 4 sprzedawana jest w pełnej polskiej wersji językowej, czyli takiej, która obejmuje lokalizację tekstu oraz polski dubbing.
  2. Głosami Joela i Ellie w polskiej wersji przemawiają Krzysztof Banaszyk oraz Anna Cieślak. Są to ci sami aktorzy, którzy użyczyli swoich głosów na potrzeby pierwszej części The Last of Us.
  3. Polski dubbing nie jest obowiązkowy. Jeśli chcesz możesz grać z głosami oryginalnych aktorów z angielskiej wersji językowej (Troy Baker jako Joel i Ashley Johnson jako Ellie).
  4. Wyboru wersji językowej dokonuje się po uruchomieniu gry. Oddzielnie możesz ustawić język dla tekstu pojawiającego się na ekranie oraz dla wypowiadanych dialogów (dubbingu).
  5. Raz wybrane ustawienia języka możesz zmieniać. Wystarczy w tym celu odwiedzić odpowiednią zakładkę Język / Language w menu pauzy.