Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Inne postacie The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz zestawienie mniej ważnych postaci niezależnych. Wyjaśniamy kim są nowe oraz powracające postacie opowieści, a także jakie role odgrywają w wydarzeniach przedstawionych w grze The Last of Us: Part II.

W naszym zestawieniu nie ma żadnych dużych spojlerów fabularnych. Nie dowiesz się więc przez przypadek czy dana postać zginęła ani jakie ważne wydarzenia w grze mogą powiązane z niektórymi z wymienionych postaci.

Jesse

Jesse jest mężczyzną o azjatyckim pochodzeniu mieszkającym w obozie w Jackson i jego zadaniem jest organizowanie patroli czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Jesse jest mężczyzną o azjatyckim pochodzeniu mieszkającym w obozie w Jackson i jego zadaniem jest organizowanie patroli czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta. Jesse utrzymuje przyjazne stosunku m.in. z Ellie i Tommym. W przeszłości był on w związku z Diną, aczkolwiek postacie te rozstały się przed rozpoczęciem wydarzeń ukazanych w grze. Jesse może być także dla Ellie kompanem do wspólnych spraw i jest wtedy sterowany przez sztuczną inteligencję.

Manny

Manny jest jednym z żołnierzy ugrupowania WLF, czyli tego, w skład którego wchodzi również Abby - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Manny jest jednym z żołnierzy ugrupowania WLF, czyli tego, w skład którego wchodzi również Abby. Utrzymuje on z Abby przyjazne relacje i towarzyszy jej w niektórych wspólnych wyprawach. Manny w dalszej fazie gry pomaga też Abby w wyruszeniu na poszukiwania Owena, który dopuścił się dezercji.

Mel

Mel to jedna z kobiet w szeregach ugrupowania Washintgon Liberation Front - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Mel to jedna z kobiet w szeregach ugrupowania Washintgon Liberation Front. W momencie, w którym rozpoczyna się gra, Mel znajduje się już w dość zaawansowanej ciąży i gracz może się też dowiedzieć, że ojcem dziecka jest Owen. Prowadzi to do kilku niekomfortowych sytuacji i rozmów pomiędzy Mel i Abby. Mel pomimo ciąży towarzyszy Abby i Manny'emu w jednej z wypraw. Pojawia się ona też w późniejszych scenkach przerywnikowych z udziałem Owena.

Lev

Lev jest jedyną postacią transseksualną w grze The Last of Us 2 (urodził się jako Lily i zmienił płeć przed głównymi wydarzeniami w grze) - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Lev jest jedyną postacią transseksualną w grze The Last of Us 2 (urodził się jako Lily i zmienił płeć przed głównymi wydarzeniami w grze). Jest on byłym członkiem kultu Serafitów. Lev postanawia uciec z kultu i jako że frakcja ta nie toleruje żadnej formy dezercji zmuszony jest do unikania napotykanych kultystów pragnących jego śmierci. Lev świetnie radzi sobie ze skradaniem się i korzystaniem z łuku. Towarzyszy on też Abby w kilku wyprawach.

Yara

Yara jest starszą siostrą Leva - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Yara jest starszą siostrą Leva. Obie te postacie łączy bardzo silna więź i w rezultacie w wielu etapach oraz scenkach przerywnikowych wzajemnie pojawiają się. Lev i Yara wzajemnie sobie też pomagają, jeśli jednej z postaci stanie się krzywda. Abby w dalszej fazie kampanii jest w stanie bliżej poznać Yarę i zaprzyjaźnić się z nią.

Jerry

Jerry jest ojcem Abby - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Jerry jest ojcem Abby. Szczegóły na temat tej postaci, pełnionej przez nią roli oraz jej losów, są początkowo trzymane w tajemnicy. Jerry pojawia się w trakcie kilku retrospekcji (flashbacków) powiązanych z postacią Abby. Można się z nich dowiedzieć, że Abby była mocno związana ze swoim ojcem.

Maria

Maria jest żoną Tommyego i jedną z kilku postaci znanych już z pierwszej części The Last of Us - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Maria jest żoną Tommy'ego i jedną z kilku postaci znanych już z pierwszej części The Last of Us. W TLoU 2 stoi ona na czele społeczności mieszkającej w Jackson. Maria prosi Ellie i Dinę o odnalezienie jej męża po tym jak Joel i Tommy znikają w trakcie jednego z rutynowych patroli.

Isaac

Isaac jest starszym czarnoskórym mężczyzną stojącym na czele ugrupowania WLF, którego główna siedziba znajduje się na stadionie w Seattle - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Isaac jest starszym czarnoskórym mężczyzną stojącym na czele ugrupowania WLF, którego główna siedziba znajduje się na stadionie w Seattle. Abby na przestrzeni całej gry kilkukrotnie spotyka się z Isaac'em i nie zawsze są to spotkania utrzymane w przyjaznej atmosferze, gdyż Isaac nie toleruje kwestionowania jego rozkazów.

Emily

Emily jest jedną z członkiń kultu Serafitów - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Emily jest jedną z członkiń kultu Serafitów. Gra nie wyjawia zbyt wielu szczegółów na jej temat, choć sugeruje, że może być jedną z ważniejszych postaci w kulcie. W jednym z etapów dochodzi do spotkania Abby z Emily i ma ono dosyć emocjonujący przebieg.

Alice

Alice to imię suczki wytresowanej przez Washington Liberation Front - jedną z nietypowych cech tej frakcji jest właśnie to, że posiadają psy obronne - The Last of Us 2: Inne postacie - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Alice to imię suczki wytresowanej przez Washington Liberation Front - jedną z nietypowych cech tej frakcji jest właśnie to, że posiadają psy obronne. Alice jest bardzo zaprzyjaźniona z Abby oraz Mannym. W trakcie przechodzenia gry można pobawić się z psem w aportowanie zabawki i towarzyszy on też bohaterom w jednej z wypraw. Co ciekawe Alice może dołączać do walk po to żeby powalać na ziemię i zagryzać napotykanych przeciwników.