Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Psy obronne - taktyka, jak zabić The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz najważniejsze porady dotyczące walk z psami obronnymi, które mogą towarzyszyć niektórym z napotykanych wrogów. Dowiesz się jak unikać bezpośrednich konfrontacji z psami oraz skutecznie eliminować czworonogi.

{ramkaniebieska}Znacznie więcej informacji na temat psów znajdziesz na osobnej stronie zatytułowanej Psy, która znajduje się w naszym przewodniku po grze. Opisaliśmy na niej również wszystkie pozytywne interakcje z psami do jakich może dochodzić w trakcie rozgrywki.{/ramkniebieska}

Psy obronne towarzyszą niektórym żołnierzom WLF i walczy się z nimi wyłącznie podczas gry jako Ellie - The Last of Us 2: Psy obronne - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Psy obronne towarzyszą niektórym żołnierzom WLF i walczy się z nimi wyłącznie podczas gry jako Ellie. Wrogów z psami zaczniesz spotykać począwszy od etapu Hillcrest.

Oto zestawienie najważniejszych rzeczy na temat walk z psami - The Last of Us 2: Psy obronne - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Oto zestawienie najważniejszych rzeczy na temat walk z psami:

  1. Psy mogą podążać za śladem zapachowym Ellie i w rezultacie doprowadzić do jej wykrycia. Musisz na to reagować - zabijać je z wyprzedzeniem, oddalać się na dużą odległość od nich lub odwracać ich uwagę rzucanymi przedmiotami.
  2. W skutecznym eliminowaniu psów pomocne są miny pułapki i koktajle Mołotowa. Miny szczególnie przydają się w sytuacji, gdy pies podąża za śladem zapachowym - ustawiaj je w wąskich przejściach. Koktajl Mołotowa może skutecznie podpalić psa oraz jego właściciela.
  3. Inne dobre bronie do eliminowania psów to pistolet z tłumikiem i łuk, dzięki którym można je zabijać bez ryzyka wszczęcia alarmu.
  4. Staczanie walk z psami nie jest obowiązkowe. Możesz przekradać się po prostu do wyjść w lokacjach, w których się pojawiają, aczkolwiek może to być trudne do osiągnięcia na wyższych poziomach trudności.