Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Tommy The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz podstawowe informacje na temat Tommy'ego. Przypominamy kim jest ta postać, a także wyjaśniamy jaką rolę odgrywa w wydarzeniach przedstawionych w grze The Last of Us: Part II.

W naszym krótkim opisie Tommy'ego nie ma żadnych dużych spojlerów fabularnych. Nie dowiesz się więc przez przypadek czy Tommy może zginąć ani jakie ważne wydarzenia w grze mogą być z nim bezpośrednio powiązane.

Tommy jest jedną z kilku postaci, które pojawiły się już w pierwszej części The Last of Us - The Last of Us 2: Tommy - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Tommy jest jedną z kilku postaci, które pojawiły się już w pierwszej części The Last of Us. Jest on bratem Joela, czyli postaci, którą sterowało się przez większość czasu w TLoU1 i która pojawia się również w dwójce. W pierwszym The Last of Us Tommy m.in. pomagał Joelowi i jego córce Sarze w ucieczce z miasta, a także zapewnił w dalszej części kampanii schronienie Joelowi i Ellie.

Tommy w The Last of Us 2 jest facetem przed pięćdziesiątką i jego żoną jest znana również z pierwszej części Maria. Tommy i Maria w momencie, w którym rozgrywają się wydarzenia przedstawione w TLoU 2, mieszkają w Jackson razem z Joelem i Ellie. Maria jest przywódczynią społeczności Jackson.

Młodszy Tommy pojawia się w jednej z retrospekcji (flashbacków) ukazujących wydarzenia, do których doszło pomiędzy TLoU1 i TLou2 - The Last of Us 2: Tommy - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Młodszy Tommy pojawia się w jednej z retrospekcji (flashbacków) ukazujących wydarzenia, do których doszło pomiędzy TLoU1 i TLou2. We wspomnianej retrospekcji udziela on Ellie kilku lekcji na temat korzystania z karabinu snajperskiego.

Tommy pojawia się także w etapach rozgrywanych w teraźniejszości. Właściwa gra (nie licząc prologu) rozpoczyna się niedługo po tym jak Tommy i Joel wyruszyli na wspólny patrol, z którego nie powrócili.