Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Czyhacze (Stalkers) - taktyka, jak zabić The Last of Us 2 poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika do gry The Last of Us 2 jest jedną ze stron na temat bestiariusza - znajdziesz komplet informacji na temat czyhaczy - Stalkers. Wyjaśniamy kim są czyhacze, jak zachowują się po wykryciu sterowanej postaci, jak unikać nagłych ataków ze strony czyhaczy i jak skutecznie się z nimi rozprawiać.

Czyhacze to odmiana zainfekowanych, którą bardzo łatwo można nie docenić i w rezultacie odnieść niepotrzebne obrażenia - The Last of Us 2: Czyhacze (Stalkers) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Czyhacze to odmiana zainfekowanych, którą bardzo łatwo można nie docenić i w rezultacie odnieść niepotrzebne obrażenia. Czyhacze chowają się i szukają okazji do tego żeby wybiec z ukrycia i zaatakować z zaskoczenia.

Potwory te pojawiają się jedynie w wybranych lokacjach i bardzo wskazane jest wtedy powolne przemieszczanie się i rozglądanie na boki. Jeśli ci się poszczęści, to możesz zauważyć ukrywającego się czyhacza i przygotować się do zaatakowania go czy np. podrzucić bombę do miejsca, w którym się ukrywa.

Po tym jak czyhacz wyjdzie z ukrycia najlepiej jest szybko pozbyć się go z wykorzystaniem strzelby lub innej broni o dużej sile rażenia - The Last of Us 2: Czyhacze (Stalkers) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Po tym jak czyhacz wyjdzie z ukrycia najlepiej jest szybko pozbyć się go z wykorzystaniem strzelby lub innej broni o dużej sile rażenia.

Bądź też gotowy do wykonania uniku żeby nie dać się złapać czyhaczowi i nie zacząć z nim niepotrzebnie siłować (oznacza to stopniową utratę punktów zdrowia). Po każdym udanym uniku możesz oczywiście spróbować wyprowadzić atak bronią białą.