Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Miotacz ognia - jak, gdzie zdobyć? The Last of Us 2 poradnik, solucja

Miotacz ognia: skąd wziąć? Gdzie znaleźć? Kiedy używać? Zapasy paliwa – jak odnowić?

Ta strona poradnika do The Last of Us 2 wyjaśnia jak zdobyć miotacz ognia, który jest jedną z najpotężniejszych broni w grze. Dodatkowo podpowiadamy kiedy najlepiej używać miotacza ognia i jak uzupełniać zapasy paliwa do tej broni.

Gdzie znaleźć miotacz ognia w TLoU 2?

Miotacz ognia (Flamethrower) to broń dostępna wyłącznie dla Abby, czyli dla drugiej głównej grywalnej postaci gry, którą steruje się w dalszej części kampanii - The Last of Us 2: Miotacz ognia - jak, gdzie zdobyć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Miotacz ognia (Flamethrower) to broń dostępna wyłącznie dla Abby, czyli dla drugiej głównej grywalnej postaci gry, którą steruje się w dalszej części kampanii. Okazja do pozyskania tej broni pojawia się podczas zaliczania etapu Zejście - The Descent, czyli jednej z misji wchodzących w skład rozdziału Seattle, dzień 2 rozgrywanego jako Abby.

W trakcie tytułowego zejścia będziesz docierał do kolejnych, niższych pięter budynku. Rozglądaj się w trakcie eksploracji wieżowca za pokazanym na obrazku miejscem, gdzie można przejść po dużej metalowej belce i przecisnąć się przez dziurę w ścianie.

1 - The Last of Us 2: Miotacz ognia - jak, gdzie zdobyć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry
W ciemnym pomieszczeniu znajdują się zwłoki i obok nich leży miotacz ognia - The Last of Us 2: Miotacz ognia - jak, gdzie zdobyć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W ciemnym pomieszczeniu znajdują się zwłoki i obok nich leży miotacz ognia.

Opisana przez nas lokacja nie jest jedyną, w której można zdobyć miotacz ognia. Jeśli przegapisz to miejsce, to miotacz ognia będziesz mógł odnaleźć w innych miejscach w dalszej części gry.

Odnawianie zapasów paliwa

Paliwo do miotacza ognia odnajduje się wraz z innym lootem i gra nie pozwala na produkowanie go - The Last of Us 2: Miotacz ognia - jak, gdzie zdobyć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Paliwo do miotacza ognia odnajduje się wraz z innym lootem i gra nie pozwala na produkowanie go. Na szczęście od momentu zdobycia miotacza powinieneś regularnie odnajdywać kanistry z paliwem.

Kiedy najlepiej używać miotacza ognia?

2 - The Last of Us 2: Miotacz ognia - jak, gdzie zdobyć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry
Miotacz ognia to świetna broń do atakowania i podpalania zainfekowanych - The Last of Us 2: Miotacz ognia - jak, gdzie zdobyć? - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Miotacz ognia to świetna broń do atakowania i podpalania zainfekowanych. Broni tej najlepiej jest używać na grupach słabszych potworów oraz na pojedynczych silniejszych potworach (np. człapaczach).

Staraj się polegać na krótkich seriach, bo w przeciwnym razie bardzo łatwo można wyczerpać cały zapas paliwa. Po podpaleniu wrogów mogą oni na jakiś czas zaprzestać ataków. Możesz to wykorzystać i przełączyć się np. na karabin, strzelbę czy pistolet myśliwski. Pozwoli ci to dobić podpalonego przeciwnika bez zużywania zbyt dużej ilości paliwa.