Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Dina The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz podstawowe informacje na temat Diny. Wyjaśniamy kim jest ta nowa postać oraz jaką rolę odgrywa Dina w wydarzeniach przedstawionych w grze The Last of Us: Part II.

W naszym krótkim opisie Diny nie ma żadnych dużych spojlerów fabularnych. Nie dowiesz się więc przez przypadek czy Dina może zginąć ani jakie ważne wydarzenia w grze mogą być z nią bezpośrednio powiązane.

Dina jest jedną z ważniejszych nowych postaci w The Last of Us 2 - The Last of Us 2: Dina - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Dina jest jedną z ważniejszych nowych postaci w The Last of Us 2. Przewija się ona przez dużą część opowieści, przy czym nigdy nie staje się postacią grywalną. Może ona występować w scenkach przerywnikowych oraz być kontrolowanym przez sztuczną inteligencję kompanem.

Dina to młoda kobieta, która w momencie rozpoczęcia gry mieszka w Jackson. W nieodległej przeszłości była ona w związku z Jesse'm, aczkolwiek związek ten rozpadł się. Temat ten nie jest do końca "zamknięty" i przewija się w trakcie przechodzenia gry. Warto zaznaczyć, że sam Jesse nie wyraża w otwarty sposób swojego sprzeciwu lub zniesmaczenia faktem, że Dina po zerwaniu z nim znalazła sobie nową partnerkę.

Dina początkowo jedynie zaprzyjaźniła się z Ellie, aczkolwiek w momencie gdy zaczyna się gra Dina i Ellie są już parą (Dina jest osobą biseksualną) - The Last of Us 2: Dina - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Dina początkowo jedynie zaprzyjaźniła się z Ellie, aczkolwiek w momencie gdy zaczyna się gra Dina i Ellie są już parą (Dina jest osobą biseksualną). Relacje obu dziewczyn zacieśniły się w momencie gdy Dina pocałowała Ellie podczas potańcówki w Jackson. Warto zaznaczyć, że gra nie pokazuje od razu tej sceny, choć bohaterki w trakcie rozmów wielokrotnie do niej nawiązują.

Jednym z powodów, dla których Dina towarzyszy Ellie w jej początkowych przygodach, jest to, że jest ona jedną z osób oddelegowanych do patrolowania obszarów wokół Jackson. Tuż po zaliczeniu prologu Ellie i Dina wyruszają na patrol z zamiarem ustalenia powodu utraty kontaktu z Joelem i Tommym.