Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Wrogowie, przeciwnicy - lista The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do The Last of Us 2 znajduje się lista wszystkich odmian przeciwników, z którymi stacza się walki w trakcie przechodzenia gry - oprócz ludzi są to także psy oraz różne typy potworów. W naszym opisie informujemy o tym czy wrogowie mają słabe strony oraz jak ich skutecznie zabijać lub omijać.

Poniższa strona jest w przygotowaniu. W najbliższym czasie dodane zostaną dokładne opisy przeciwników.

Zainfekowani

W The Last of Us 2 powracają przede wszystkim wszystkie odmiany zainfekowanych znanych z pierwszej części serii - The Last of Us 2: Wrogowie, przeciwnicy - lista - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W The Last of Us 2 powracają przede wszystkim wszystkie odmiany zainfekowanych znanych z pierwszej części serii. Wśród napotykanych potworów znajdują się między innymi bardzo niebezpieczni klikacze (Clickers), którzy do tropienia używają wyłącznie zmysłu słuchu i którzy są w stanie błyskawicznie pozbawić sterowaną postać życia po dopadnięciu jej.

W sequelu pojawiają się też zupełnie nowe potwory o nazwie Shambler. Są tu duże odmiany zainfekowanych, które dążą do zmniejszenia dystansu dzielącego ich od sterowanej postaci i wypuszczenia chmury trującego gazu.

Żywi przeciwnicy

W TLoU2 nie walczy się wyłącznie z potworami, gdyż pojawiają się także ludzie, którzy mają wrogie intencje w stosunku do sterowanej postaci - The Last of Us 2: Wrogowie, przeciwnicy - lista - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W TLoU2 nie walczy się wyłącznie z potworami, gdyż pojawiają się także ludzie, którzy mają wrogie intencje w stosunku do sterowanej postaci. Do tej grupy zaliczają się między innymi członkowie wrogiego kultu.

Napotykani żywi przeciwnicy mogą być wyposażeni w broń palną oraz w broń białą. Warto zaznaczyć, że ludzie cechują się wyższym poziomem inteligencji od zainfekowanych i mogą np. próbować w trakcie walk zachodzić sterowaną postać od flanki.

Psy

W The Last of Us 2 po raz pierwszy pojawiają się psy obronne, które mogą zaatakować sterowaną postać po jej wywęszeniu i zlokalizowaniu. Należy jednak nadmienić, że zabijanie psów w grze jest opcjonalne i możliwe jest przekradanie się przez lokacje, w których pojawiają się psy.