Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Ulepszanie broni, warsztaty The Last of Us 2 poradnik, solucja

Warsztaty: jak i gdzie ulepszyć broń? Złom, lista wszystkich warsztatów Ellie i Abby.

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz informacje jak ulepszać posiadane bronie dzięki odwiedzaniu warsztatów. Przy okazji wyjaśniamy w jaki sposób pozyskiwać materiały do craftingu, które są niezbędne do kupowania ulepszeń. Na stronie znajdziesz również listę warsztatów pozwalających na upgrade'owanie posiadanego uzbrojenia.

Ulepszanie broni - jak i gdzie?

W TLoU2 posiadane bronie możesz ulepszyć tylko po dotarciu do jednego ze stołów warsztatowych - The Last of Us 2: Ulepszanie broni, warsztaty - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W TLoU2 posiadane bronie możesz ulepszyć tylko po dotarciu do jednego ze stołów warsztatowych. Obiekty te możesz traktować jako znajdźki / sekrety, gdyż nowe warsztaty odnajduje się stosunkowo rzadko i dodatkowo wiele z nich znajduje się w opcjonalnych lokacjach, których eksploracja nie jest wymagana na potrzeby głównej fabuły.

Informacje o liczbie stołów warsztatowych znajdujących się w danym etapie możesz odczytać z menu wyboru misji (Chapter Select) - w przykładowym poziomie z obrazka do odnalezienia są 2 warsztaty - The Last of Us 2: Ulepszanie broni, warsztaty - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Informacje o liczbie stołów warsztatowych znajdujących się w danym etapie możesz odczytać z menu wyboru misji (Chapter Select) - w przykładowym poziomie z obrazka do odnalezienia są 2 warsztaty.

Do finansowania ulepszeń broni potrzebny jest złom (scrap), który oznaczany jest w grze ikoną śruby - The Last of Us 2: Ulepszanie broni, warsztaty - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Do finansowania ulepszeń broni potrzebny jest złom (scrap), który oznaczany jest w grze ikoną śruby. Odnajduje się go wraz z innym lootem dzięki starannej eksploracji świata gry. Staraj się dokładnie badać wszystkie nowo odwiedzane obszary. Co najmniej jedną wiekszą paczkę złomu powinieneś też być w stanie odnaleźć w najbliższym sąsiedztwie każdego stołu warsztatowego.

Każda odnajdywana broń posiada kilka możliwych ulepszeń do zakupienia - The Last of Us 2: Ulepszanie broni, warsztaty - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Każda odnajdywana broń posiada kilka możliwych ulepszeń do zakupienia. W przeciwieństwie do pasywnych umiejętności upgrade'ów broni nie musisz kupować w ściśle ustalonej kolejności. Dobrym pomysłem jest zresztą zakupienie jako pierwszych tych najdroższych, które mogą uczynić broń znacznie lepszą.

Na stronie Lista broni i gadżetów w naszym przewodniku po grze znajdziesz kompletne zestawienie broni i ulepszeń, wraz z rekomendacjami najlepszych upgrade'ów.

Lista warsztatów

Poniżej znajdziesz listę stołów warsztatowych odnajdywanych w trakcie przechodzenia gry. Dokładniejsze informacje o lokalizacji poszczególnych warsztatów znajdziesz w rozdziale Znajdźki i sekrety.

Rozdział Jackson

Etap Patrol - The Last of Us 2: Ulepszanie broni, warsztaty - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Etap Patrol. Stół warsztatowy znajduje się w budynku biblioteki odwiedzanym w dalszej części rozdziału. Nie możesz go przegapić. Ellie i Dina znajdą warsztat tuż po przywróceniu dostaw prądu do biblioteki.

Rozdział Seattle, dzień 1 - Ellie

Etap Śródmieście - The Last of Us 2: Ulepszanie broni, warsztaty - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Etap Śródmieście. Stół warsztatowy znajduje się w namiocie na zachodnim krańcu mapy, na północ od budynku synagogi.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie