Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Stadion - solucja, opis przejścia The Last of Us 2 poradnik, solucja

Stadion/The Stadium, Seattle Dzień 1 Abby (Seattle Day 1 Abby): opis przejścia, solucja, porady. Seraphici – jak pokonać?

W tym rozdziale naszej solucji do gry The Last of Us 2 odnajdziesz przejścia etapów Stadion, w których wcielasz się w Abby.

Stadion

Jako Abby idź za Mannym - The Last of Us 2: Stadion - solucja, opis przejścia - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Jako Abby idź za Mannym. Czeka cię dość długa sekwencja, w której rozmawiasz z Mannym i przygotowujecie się do wyprawy. Poznasz również jak wygląda życie na Stadionie, który służy za bazę główną Wilków. Po drodze możesz odbyć trochę dialogów i na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie w kwaterze głównej "wrogów".

Czeka cię trochę interaktywnych scen, podczas których możesz np - The Last of Us 2: Stadion - solucja, opis przejścia - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Czeka cię trochę interaktywnych scen, podczas których możesz np. rzucać piłkę psu. Generalnie jednak cały czas podążaj za Dannym, czytaj dialogi i zwiedzaj kolejne zakątki kwatery głównej.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie