Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Owen The Last of Us 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Last of Us 2 znajdziesz podstawowe informacje na temat Owena. Wyjaśniamy kim jest ta nowa postać oraz jaką rolę odgrywa Owen w wydarzeniach przedstawionych w grze The Last of Us: Part II.

W naszym krótkim opisie Owena nie ma żadnych dużych spojlerów fabularnych. Nie dowiesz się więc przez przypadek czy Owen może zginąć ani jakie ważne wydarzenia w grze mogą być z nim bezpośrednio powiązane.

Owen jest jedną z postaci niezależnych powiązanych z frakcją Washington Liberation Front - The Last of Us 2: Owen - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Owen jest jedną z postaci niezależnych powiązanych z frakcją Washington Liberation Front. Bardziej szczegółowy opis tego ugrupowania znajdziesz na osobnej stronie poradnika. Co ciekawe w momencie rozpoczęcia wydarzeń przedstawionych w grze Owen staje się dezerterem, gdyż świadomie opuszcza szeregi tego ugrupowania. Marzeniem Owena jest dotarcie do Santa Barbara, gdzie mógłby z dala od wpływów WLF zbudować na nowo życie.

Owen jest młodym mężczyzną, którego łączą bliskie relacje z Abby, czyli jedną z dwóch głównych grywalnych postaci gry. Owen i Abby znają się od wielu lat. Postacie te początkowo łączyła przyjaźń, która z czasem przekształciła się w głębsze uczucie.

W momencie rozpoczęcia gry Abby oraz Owen nie są już parą - The Last of Us 2: Owen - The Last of Us 2 - poradnik do gry

W momencie rozpoczęcia gry Abby oraz Owen nie są już parą. Gra nie wyjaśnia od razu powodów, dla których Owen i Abby oddalili się od siebie. Są one stopniowo wyjaśniane w miarę przechodzenia gry. Owen znajduje się w związku z inną kobietą z WLF - Mel. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Mel zaszła w ciążę z Owenem i spodziewa się narodzin dziecka.

Młodszy Owen pojawia się w kilku retrospekcjach (flashbacków) dotyczących postaci Abby. Pozwalają one dokładnie prześledzić jak rozwijały się relacje pomiędzy Owenem i Abby.