Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Zainfekowani, Biegacze (Infected/Runners) - taktyka, jak zabić The Last of Us 2 poradnik, solucja

Ten rozdział poradnika do gry The Last of Us 2 jest jedną ze stron na temat bestiariusza - znajdziesz komplet informacji na temat "zwykłych" zainfekowanych. Wyjaśniamy jakie są odmiany najsłabszych potworów w TLoU 2 oraz podpowiadamy jakie są sugerowane sposoby walki z nimi.

Ze standardowymi odmianami zainfekowanych będziesz miał najczęściej do czynienia spośród wszystkich rodzajów potworów - The Last of Us 2: Zainfekowani, Biegacze (Infected/Runners) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Ze "standardowymi" odmianami zainfekowanych będziesz miał najczęściej do czynienia spośród wszystkich rodzajów potworów.

Zainfekowani mogą stosunkowo powoli poruszać się lub być "biegaczami" (Runners). Ta druga odmiana potworów jest w stanie o wiele szybciej przemieszczać się zarówno po zareagowaniu na dźwięki otoczenia, jak i już po zauważeniu sterowanej postaci.

Zwykłych zainfekowanych możesz pozbywać się na przeróżne sposoby - The Last of Us 2: Zainfekowani, Biegacze (Infected/Runners) - taktyka, jak zabić - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Zwykłych zainfekowanych możesz pozbywać się na przeróżne sposoby:

  1. Zakradać się do nich od tyłu i wykonywać ciche egzekucje. W trakcie zbliżania się do potwora staraj się unikać pozostawania na otwartej przestrzeni żeby nie zostać zauważonym przez innych zarażonych. Ciekawostką jest to, że nie musisz wyłączać latarki, gdyż potwory na nią nie reagują.
  2. Używać broni palnej. Jeśli nie chcesz zaalarmować okolicy, to używaj pistoletu z tłumikiem.
  3. Korzystać z łuku lub kuszy. Są one dobre do wykonywania cichych zabójstw.
  4. Polegać na koktajlach Mołotowa oraz bombach. Najlepiej jest atakować z ich użyciem kilku zainfekowanych stojących blisko siebie. Jest duża szansa, że wszystkie potwory zostaną podpalone lub zginą w eksplozji. W przypadku min pułapek polegaj na przedmiotach do rzucania żeby "nakłaniać" potwory do dotarcia do pułapki i jej zdetonowania.
  5. Wybierać opcję walki wręcz. Pamiętaj o tym żeby w pierwszej kolejności wykonać bezbłędny unik (L1) i dopiero wtedy wyprowadzić 3-4 ataki (Kwadrat) bronią białą, nożykiem Ellie lub pięściami Abby. Po wykonaniu serii ciosów / uderzeń powtórz całą sekwencję, a więc ponownie bądź gotowy do odpalenia uniku i przeprowadzenia kontrataku.