Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Przygotowania / Packing Up sekrety, znajdźki The Last of Us 2 poradnik, solucja

Wszystkie znajdźki i sekrety etapu Przygotowania/Packing Up (Jackson) – artefakt, wpisy w dzienniku. Dokładna lokalizacja, porady.

Na tej stronie poradnika znajdźkowego do gry The Last of Us 2 znajdziesz listę wszystkich sekretów w etapie Przygotowania - Packing Up, wchodzącym w skład rozdziału Jackson. Wszystkie znajdźki tego etapu znajdują się wewnątrz tego samego budynku, aczkolwiek odkrycie ich mimo wszystko nie jest oczywistą sprawą:

Lista znajdziek w etapie Przygotowania

W misji Przygotowania do odnalezienia są 3 sekrety:

  1. 1 artefakt
  2. 2 wpisy w dzienniku

Wpis w dzienniku

Na parterze domu Joela zajrzyj do kuchni - The Last of Us 2: Przygotowania / Packing Up sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Na parterze domu Joela zajrzyj do kuchni. Musisz obejrzeć pokazany na obrazku kubek z sową. Akcja ta zmotywuje Ellie do dokonania nowego wpisu do dziennika.

Zegarek Joela - Joel's Watch

To artefakt - The Last of Us 2: Przygotowania / Packing Up sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

To artefakt. Na piętrze domu Joela zajrzyj do sypialni i otwórz leżące na łóżku czerwone pudełko. Ellie oprócz zegarka znajdzie w nim też rewolwer.

Wpis w dzienniku

Na piętrze domu Joela zajrzyj do pomieszczenia muzycznego i wejdź w interakcję z gitarą z powyższego obrazka leżącą przy oknie - The Last of Us 2: Przygotowania / Packing Up sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Na piętrze domu Joela zajrzyj do pomieszczenia muzycznego i wejdź w interakcję z gitarą z powyższego obrazka leżącą przy oknie. Ellie ponownie sięgnie po dziennik.