Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Last of Us 2 - poradnik do gry

The Last of Us 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Last of Us 2: Kanał 13 / Channel 13 sekrety, znajdźki The Last of Us 2 poradnik, solucja

Wszystkie znajdźki i sekrety etapu Kanał 13/Channel 13 (Seattle Dzień 1 Ellie/Seattle Day 1 Ellie) – . Dokładna lokalizacja, porady.

Na tej stronie poradnika znajdźkowego do gry The Last of Us 2 znajdziesz listę wszystkich sekretów w etapie Kanał 13 - Channel 13. Jest to misja rozgrywana w ramach rozdziału Seattle, dzień 1 i sterując postacią Ellie. W budynku stacji telewizyjnej czeka cię dużo eksploracji i walk, aczkolwiek nie ma do odnalezienia zbyt wielu sekretów.

Lista znajdziek w etapie Kanał 13

W misji Kanał 13 do odnalezienia są 2 sekrety:

  1. 1 artefakt
  2. 1 karta kolekcjonerska

Kimimela Trading Card

To karta kolekcjonerska - The Last of Us 2: Kanał 13 / Channel 13 sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

To karta kolekcjonerska. Okazja do zdobycia jej pojawia się w trakcie eksploracji górnych pięter budynku stacji telewizyjnej, a konkretnie niedługo po przejściu po pokazanym na obrazku wąskim gzymsie.

Sekret znajdziesz w jednym z okolicznych biur - The Last of Us 2: Kanał 13 / Channel 13 sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

Sekret znajdziesz w jednym z okolicznych biur.

Inspirująca wiadomość od taty - Dad's Pep Talk

To artefakt i znajdziesz go niedługo po zdobyciu opisanej powyżej karty kolekcjonerskiej - The Last of Us 2: Kanał 13 / Channel 13 sekrety, znajdźki - The Last of Us 2 - poradnik do gry

To artefakt i znajdziesz go niedługo po zdobyciu opisanej powyżej karty kolekcjonerskiej. Badaj kolejne mijane biura stacji telewizyjnej. Sekret będzie leżał na kanapie w jednym z nich.

Uwaga - Zdobądź dokument zanim dotrzesz do częściowo uchylonych drzwi. Ich otwarcie załączy cut-scenkę i w budynku pojawią się przeciwnicy.