Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Interfejs They Are Billions
Interfejs They Are Billions
Powiększ mapę

Interfejs | Poradnik They Are Billions, solucja, poradnik

W poniższym rozdziale znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych elementów gry. Ułatwi ci to pierwsze spotkanie z tytułem.

1. Informacja o hordach

W tym miejscu znajdziesz informacje o zbliżających się hordach zombie. Gra poinformuje cię za ile i z jakiej strony zaatakują cię przeciwnicy. Dzięki temu zdążysz umieścić swoich wojowników w odpowiednich miejscach.

2. Mapa

Mapa przedstawia teren twojej kolonii. Rozrasta się wraz z odkrywanym przez ciebie terytorium. Na zielono zaznaczone są twoje budowle i mury. Kiedy nadchodzi fala zombie również zaznaczeni są na mapie, ale kolorem czerwonym.

3. Czas

W tym miejscu dowiesz się, który jest dzień i jaka jest godzina. Pomoże ci to w rozplanowywaniu rozwoju kolonii. Dzięki temu możesz ocenić ile dni zostało do końca gry i w co musisz inwestować.

4. Jednostki

W tym miejscu pojawiają się zaznaczone przez ciebie jednostki, którymi aktualnie sterujesz. Klikając prawym przyciskiem myszy możesz skierować ich w dane miejsce albo umieścić ich na wieży.

5. Akcje

Rzeczy znajdujące się w tym miejscu służą do różnych akcji, które możesz wykonywać. Możesz np. wybierać budowle albo je usuwać.

6. Surowce i statystki kolonii

W tym miejscu znajdziesz statystyki swojej kolonii. Dzięki nim możesz ocenić co możesz stworzyć oraz co musisz jeszcze zdobyć, żeby utworzyć kolejne rzeczy.