Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Huta | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Huta (The The Foundry) to kolejna w grze They Are Billions misja taktyczna, podczas której sterować będziesz bohaterem specjalnym, wybranym na początku rozgrywki. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z misją Huta w trybie fabularnym.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Niziny (The Lowlands)

Cele misji:

 1. Zdobądź obiekt misji: Artefakt misji.
 2. Bohater musi wydostać się z twierdzy żywy.
 3. (dodatkowe) Zdobądź cenne przedmioty dla Imperium (punkty: 190).
 4. (dodatkowe) Zdobądź starożytną technologię (punkty: 400).

Uwaga - w ramach misji taktycznych, dodatkowe przedmioty do zbierania rozlokowane są losowo w momencie rozpoczynania misji. Z tego też powodu w niniejszym rozdziale nie znajdują się informacje dotyczące ich lokalizacji - gdyż ta jest po prostu losowa.

Przebieg misji

Tuż po wejściu do huty warto udać się do pomieszczenia po lewej stronie - znajdziesz tam Granaty. - Huta | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Tuż po wejściu do huty warto udać się do pomieszczenia po lewej stronie - znajdziesz tam Granaty.
 1. Gdy tylko rozpocznie się misja, wbiegnij do tytułowej huty - nie ma tutaj żadnej bocznej ścieżki dostępnej od początku. Pamiętaj, by od tego momentu rozglądać się za przedmiotami do zebrania - będą one podświetlać się co kilka sekund, łatwo je wtedy zauważyć.
 2. Po wejściu do budynku skieruj się w ścieżkę po lewej stronie - w tamtejszym pomieszczeniu znajdziesz skrzynkę z Granatami. Te przydadzą się w dalszym oczyszczaniu budynku z zarażonych.
 3. W dalszej części huty znajdziesz czerwone plamy na ziemi. Gdy zarażeni na nie wejdą, zostaną podpaleni, by po kilku sekundach paść na ziemię. Wykorzystaj to na swoją korzyść, by sprawniej eliminować zagrożenie.
Jak w większości tego typu misji, tak i tutaj znajdziesz wyrwy w ścianie, za którymi ukryte są przedmioty. - Huta | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jak w większości tego typu misji, tak i tutaj znajdziesz wyrwy w ścianie, za którymi ukryte są przedmioty.
 1. W południowej części kompleksu znajdziesz wyrwę w ścianie - przejdź przez nią, by zebrać Apteczkę i kolejne Granaty.
 2. Cel misji znajduje się w północno-wschodnim rogu mapy. Nie da się tam jednak normalnie wejść - przejście będzie zawalone. Zamiast tego udać należy się do południowo-wschodniej części mapy, gdzie znajdziesz wyrwę w ścianie - przejdź przez nią i kontynuuj marsz ścieżką, by dojść do pomieszczenia z artefaktem.
 3. Zbierz artefakt misji i udaj się w drogę powrotną - zwyczajowo wrócić musisz na miejsce startu misji. Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe Punkty Imperium bądź Nauki, warto zbadać dokładniej mapę.

Porady

Wykorzystaj plamy na podłodze, by podpalać wrogów. - Huta | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Wykorzystaj plamy na podłodze, by podpalać wrogów.

Na koniec garść porad, które pomogą Ci ukończyć misję Huta, mianowicie:

 1. Wykorzystuj plamy ciekłego metalu, które znajdują się w niektórych pomieszczeniach - wrogowie będą na nie wbiegać próbując się do ciebie dostać, co po kilku sekundach doprowadzi do ich śmierci. Wykorzystanie tych plam znacząco ułatwia ukończenie tej misji.
 2. Pamiętaj, iż bohater, którym sterujesz, jest niewrażliwy na wspomniane plamy ciekłego metalu - nie będzie się dało na nie wbiec.
 3. Jest tutaj cała masa wrogów do zabicia, jednak sporą ich część można po prostu pominąć - nie ma to żadnego wpływu na przebieg czy finał misji, szkoda więc tracić czas na walkę z setkami zarażonych.