Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak przetrwać 80 dni w They Are Billions? | Poradnik dla początkujących They Are Billions, solucja, poradnik

Najtrudniejszy tryb gry masz włączony. Twórcy dają ci 80 dni na rozwinięcie kolonii. Co parę dni fale zombie. Jak to zrobić? Przygotowaliśmy dla was kilka rad co zrobić i kiedy, aby kolonia przetrwała. Solucja i opis przejścia, która pomoże przetrwać wszystkie 80 dni w They Are Billions.

Dni 1-10

Na początku sprawdź okolice. Do tego najlepiej będzie jeśli stworzysz kilkanaście łuczników. Dzięki temu szybko dowiesz się gdzie umieścić - tartaki (Sawmill), kamieniołom (Quarry), centrum żołnierzy (Solider Center). Wokół głównego gmachu ustaw wiele namiotów. Dają ci one robotników i kolonistów. Najlepiej ustawiaj je do momentu, aż skończy ci się jedzenie. Musisz pamiętać o ustawieniu farm i portów rybackich. Dają ci one jedzenie. W okolicach 5 dnia twój dochód powinien wzrosnąć do 300 złota. Dzięki temu zbudujesz drewniany sklep (Wooden shop) oraz farmę badawczą (Research farm). Pamiętaj, że to wszystko musisz budować blisko siebie. Sprawdzaj też stan drewna, ponieważ musisz zabezpieczyć murami swój teren. Najlepiej koło murów ustawiaj balisty.

Dni 10-30

Zamień namioty na drewniane domy (Wooden residential). Powiększaj swój teren za pomocą Wież Tesla (Tesla Tower). Powiększ swoje mury i zbuduj więcej balist. W 10, 18 i 26 dniu czekają ci fale zombie. Jeśli masz podwójne mury i kilka balist powstrzymają one umarlaków. Możesz również stworzyć kilku snajperów i usadzić ich przy murach kolonii. Zmień drewniane mury na kamienne.

Dni 30-60

41, 47 i 54 dnia pojawią się hordy zombie. Zrób więcej snajperów i żołnierzy, aby bronili twoje mury. Zrób więcej balist i Szokujących Wież. Zaprzestań ekspansji i twórz coraz więcej murów oraz wojsk. Musisz być przygotowany na coraz cięższe fale. Pamiętaj zostało ci 20 dni do końca. Nie atakuj tez wiosek zombie jeśli nie znajdują się w pobliżu twoich murów. Możesz zaryzykować podwójną hordą.

Dni 60-70

Wszystkie mury musisz mieć już kamienne, najlepiej potrójne. Ulepsz wszystkie możliwe balisty. 66 dnia spodziewaj się kolejnej fali. Stwórz dużo żołnierzy i snajperów. Porozstawiaj ich przy murach. Wszystkich łuczników ustaw w centrum kolonii. Będą oni mobilną siłą podczas ataku.

Dni 70-80

Zwiększ ilość swoich murów. Co kilka budynków postaw mur. Zwiększy to twoją szansę na wygraną. Zwiększaj ilość swoich wojsk do momentu pojawienia się hordy. Jeśli zombie przebiją się przez którąś z ścian ruszaj na nich łucznikami. Wszystko masz gotowe, więc na pewno ci się uda.