Statystyki kolonii | Poradnik dla początkujących

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

W tym rozdziale znajdziesz dokładny opis statystyk kolonii. Ułatwią ci one decyzje odnośnie tego co musisz w danym momencie zbudować albo w co zainwestować.

Od góry - Statystyki kolonii | Poradnik dla początkujących - They Are Billions - Poradnik Do Gry

Lewa kolumna

Od góry:

  1. Liczba kolonistów znajdujących się w kolonii. Dzięki temu możesz ocenić ile potrzebujesz zrobić domów albo namiotów. To oni generują pieniądze dla kolonii. Określona liczba kolonistów jest wymagana do zbudowania Banku i Rynku.
  2. Liczba robotników znajdujących się w kolonii. Przydają się oni do tworzenia budowli, między innymi do Wież Tesla, które umożliwiają powiększanie terenu.
  3. Produkcja jedzenia, pokazuje ile masz dostępnego jedzenia w kolonii. Zdobywasz je za pomocą farm, rybaków, łowców.
  4. Energia, umożliwia ona rozwój technologiczny w kolonii. Powstaje w odpowiednich budynkach.

Prawa kolumna

Od góry:

  1. Pieniądze, możesz zdobywać dzięki wytwarzaniu plonów, jedzenia oraz nowych technologii. Po prawej stronie znajduje się ilość, którą zdobywasz w ciągu dnia.
  2. Drewno, zdobywasz je dzięki karczowaniu lasów. Przyjadę się do budowy wielu sprzętów oraz budynków, głównie na początku gry.
  3. Kamień, możesz go zdobyć wydobywając go z ziemi. Co jakiś czas na mapie możesz znaleźć złoża. Dzięki niemu możesz rozbudowywać swoją kolonię.
  4. Żelazo, zbierasz go ze złóż surowców. Przydaje się do budowania oraz rozwoju technologicznego.
  5. Olej, umożliwia szybki rozwój technologiczny kolonii. Dzięki niemu możesz tworzyć nowe sprzęty, które ułatwią ci przetrwanie.
Podobało się?

0

They Are Billions

18 czerwca 2019

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Strategiczne
2018-01-09
20:02

kolafon Konsul

kolafon
😐

Poradnik do niewydanej gry?

Komentarz: kolafon
2018-01-10
14:19

Zmroku Konsul

Zmroku

A cóż w tym dziwnego? Są gry early access, są również poradniki do gier early access. :)

Komentarz: Zmroku
2018-02-01
20:17

Maniak23 Chorąży

Wypadało by zmienić nazwy angielskie na polskie gdyż gra posiada polską wersję językową.

Komentarz: Maniak23
2021-05-06
18:49

Mifczu Legionista

😂

Właśnie sobie czytam po tym jak zginąłem od pułapki elektrycznej drugi raz:

"Pułapki elektryczne są kompletnie nieszkodliwe dla bohatera - nie będą one aktywować się, gdy się do nich zbliżysz, a razić będą wyłącznie zarażonych."

Chyba warto zaktualizować poradnik

Komentarz: Mifczu
2022-12-20
21:13

lorak118 Centurion

Czemu poradnik w wersji do pobrania nie zawiera kampanii ????

Komentarz: lorak118

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl