Horda zarażonych #13 | Solucja They Are Billions

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

To już trzynasta w kolejności misja z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm) w grze They Are Billions. Przyjdzie Ci zmierzyć się tutaj ze sporą grupą różnorakich jednostek, warto jest więc odpowiednio rozplanować budowę umocnień. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Pustkowie Olbrzymów (The Wasteland of the Giants)

Cele misji:

  1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
  2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Rekomendowane rozstawienie jednostek przed walką. - Horda zarażonych #13 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Rekomendowane rozstawienie jednostek przed walką.
  1. Wrogowie atakować będą z każdej strony, umocnienia więc trzeba ulokować dookoła głównego budynku.
  2. Warto rozstawić dwa rzędy działek Osa (Wasp), budując je dookoła głównego budynku, tuż przed zwężeniami w ścieżkach. Za nimi ustaw 2 rzędy Żołnierzy (Soldier) i 1-2 rzędy Snajperów. Pozostałe Punkty Imperium (2000-3000) wykorzystaj do budowy Zasieków (Stakes Trap) bądź Drutu Kolczastego (Wire Fence Trap).
  3. Gdy rozpocznie się etap, ustaw wszystkie jednostki możliwie blisko działek Osa, by atakowały we wrogów jak najwcześniej.
  4. Jeśli któraś strona nie będzie sobie radzić, wyślij część oddziałów ze strony, która jest mniej oblężona, by wspomóc znajdujących się tam żołnierzy.

Porady

Jeśli któraś strona sobie nie radzi, wyślij kilku żołnierzy z innego frontu, by ją wspomóc. - Horda zarażonych #13 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jeśli któraś strona sobie nie radzi, wyślij kilku żołnierzy z innego frontu, by ją wspomóc.

Na koniec garść porad związanych z tą misją, mianowicie:

  1. Zamiast wieżyczek Osa wykorzystać można Lucyferów (Lucifer). Ustaw 2-3 tego typu jednostki przy każdym zwężeniu, za nimi ustaw 2 rzędy Żołnierzy i 2-3 rzędy Snajperów. Jednostki Lucyfer i Żołnierze zajmą się mięsem armatnim, Snajperzy będą likwidować niebezpieczne cele jak Truciciele (Venom).
  2. Nie warto korzystać tutaj ze Zwiadowczyń (Ranger) i Min Lądowych (Land Mine). Zwiadowczynie nie poradzą sobie z taką chmarą wrogów, a miny nie będą w pełni efektywne z uwagi na ilość kierunków, z których nadciągają wrogowie.
Podobało się?

0

They Are Billions

18 czerwca 2019

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Strategiczne
2018-01-09
20:02

kolafon Konsul

kolafon
😐

Poradnik do niewydanej gry?

Komentarz: kolafon
2018-01-10
14:19

Zmroku Konsul

Zmroku

A cóż w tym dziwnego? Są gry early access, są również poradniki do gier early access. :)

Komentarz: Zmroku
2018-02-01
20:17

Maniak23 Chorąży

Wypadało by zmienić nazwy angielskie na polskie gdyż gra posiada polską wersję językową.

Komentarz: Maniak23
2021-05-06
18:49

Mifczu Legionista

😂

Właśnie sobie czytam po tym jak zginąłem od pułapki elektrycznej drugi raz:

"Pułapki elektryczne są kompletnie nieszkodliwe dla bohatera - nie będą one aktywować się, gdy się do nich zbliżysz, a razić będą wyłącznie zarażonych."

Chyba warto zaktualizować poradnik

Komentarz: Mifczu
2022-12-20
21:13

lorak118 Centurion

Czemu poradnik w wersji do pobrania nie zawiera kampanii ????

Komentarz: lorak118

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl