Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Elektrownia Hydra | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Elektrownia Hydra (Hydra Power Plant) to jedna z prostszych misji taktycznych w grze They Are Billions. Nie natkniesz się tutaj na szczególnie trudnych wrogów, a podczas misji wykorzystać będzie można liczne elektryczne pułapki, które ułatwią eliminację wrogów. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z misją Elektrownia Hydra w trybie fabularnym.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Zamarznięta Rzeka (The Frozen Lake)

Cele misji:

 1. Zdobądź obiekt misji: Artefakt misji.
 2. Bohater musi wydostać się z twierdzy żywy.
 3. (dodatkowe) Zdobądź cenne przedmioty dla Imperium (punkty: 260).
 4. (dodatkowe) Zdobądź starożytną technologię (punkty: 460).

Uwaga - w ramach misji taktycznych, dodatkowe przedmioty do zbierania rozlokowane są losowo w momencie rozpoczynania misji. Z tego też powodu w niniejszym rozdziale nie znajdują się informacje dotyczące ich lokalizacji - gdyż ta jest po prostu losowa.

Przebieg misji

Alternatywna ścieżka do wnętrza budynku. - Elektrownia Hydra | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Alternatywna ścieżka do wnętrza budynku.
 1. Zwyczajowo już zignoruj na chwilę obecną główne wejście do budynku i udaj się wzdłuż lewej krawędzi mapy. Po drodze do zebrania będzie sporo przedmiotów, w tym Granaty i Apteczki, a na końcu ścieżki trafisz do alternatywnego wejścia do budynku. Warto z niego skorzystać.
 2. Po wejściu do środka zwróć uwagę na urządzenie świecące się na czerwono. Możesz wejść z nim w interakcję, by aktywować znajdujące się tutaj pułapki elektryczne. Te co kilkanaście sekund razić będą wrogów prądem, eliminując nawet kilku zarażonych jednocześnie. Co ważne, pułapki nie stanowią zagrożenia dla bohatera.
 3. Artefakt misji znajduje się w południowo-wschodniej części budynku. Wewnątrz znajdziesz sporą grupę mocnych wrogów, warto więc przed wejściem tam aktywować pułapki w poprzednim pomieszczeniu i następnie wywabić wrogów, by zostali rażeni prądem. Alternatywnie wykorzystać możesz Granat - jeśli wrzucisz go zaraz po otwarciu się drzwi, większość wrogów zostanie wybita zanim zdążą się ruszyć.
 4. Zbierz artefakt misji i udaj się w drogę powrotną. Zalecane jest tutaj, by poświęcić 10-15 minut na zebranie dodatkowych Punktów Imperium i Nauki. Starcia z wrogami, dzięki pułapkom elektrycznym, są tutaj banalnie proste, warto to więc wykorzystać.

Porady

Wrogów znajdujących się w pomieszczeniu z artefaktem misji warto jest wyeliminować przy pomocy pułapek elektrycznych. - Elektrownia Hydra | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Wrogów znajdujących się w pomieszczeniu z artefaktem misji warto jest wyeliminować przy pomocy pułapek elektrycznych.

Na koniec garść porad związanych z misją Elektrownia Hydra, mianowicie:

 1. Wykorzystuj pułapki elektryczne. Aktywuj je, a następnie zwab wrogów w ich pobliże - dzięki temu zostaną rażeni prądem, co każdorazowo wyeliminować może nawet kilku wrogów. Jeśli grupa zarażonych przeżyła, pobiegaj dookoła pułapki, zanim ta zostanie naładowana i znów wypali.
 2. Pułapki elektryczne są kompletnie nieszkodliwe dla bohatera - nie będą one aktywować się, gdy się do nich zbliżysz, a razić będą wyłącznie zarażonych.
 3. Eliminacja wrogów w ramach tej misji jest prosta, warto więc poświęcić trochę dodatkowego czasu na zebranie wszystkich Punktów Imperium i Nauki znajdujących się na mapie - ułatwi Ci to rozgrywkę w regularnych misjach.