Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda zarażonych #13 | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

To już trzynasta w kolejności misja z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm) w grze They Are Billions. Przyjdzie Ci zmierzyć się tutaj ze sporą grupą różnorakich jednostek, warto jest więc odpowiednio rozplanować budowę umocnień. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Pustkowie Olbrzymów (The Wasteland of the Giants)

Cele misji:

  1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
  2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Rekomendowane rozstawienie jednostek przed walką. - Horda zarażonych #13 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Rekomendowane rozstawienie jednostek przed walką.
  1. Wrogowie atakować będą z każdej strony, umocnienia więc trzeba ulokować dookoła głównego budynku.
  2. Warto rozstawić dwa rzędy działek Osa (Wasp), budując je dookoła głównego budynku, tuż przed zwężeniami w ścieżkach. Za nimi ustaw 2 rzędy Żołnierzy (Soldier) i 1-2 rzędy Snajperów. Pozostałe Punkty Imperium (2000-3000) wykorzystaj do budowy Zasieków (Stakes Trap) bądź Drutu Kolczastego (Wire Fence Trap).
  3. Gdy rozpocznie się etap, ustaw wszystkie jednostki możliwie blisko działek Osa, by atakowały we wrogów jak najwcześniej.
  4. Jeśli któraś strona nie będzie sobie radzić, wyślij część oddziałów ze strony, która jest mniej oblężona, by wspomóc znajdujących się tam żołnierzy.

Porady

Jeśli któraś strona sobie nie radzi, wyślij kilku żołnierzy z innego frontu, by ją wspomóc. - Horda zarażonych #13 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jeśli któraś strona sobie nie radzi, wyślij kilku żołnierzy z innego frontu, by ją wspomóc.

Na koniec garść porad związanych z tą misją, mianowicie:

  1. Zamiast wieżyczek Osa wykorzystać można Lucyferów (Lucifer). Ustaw 2-3 tego typu jednostki przy każdym zwężeniu, za nimi ustaw 2 rzędy Żołnierzy i 2-3 rzędy Snajperów. Jednostki Lucyfer i Żołnierze zajmą się mięsem armatnim, Snajperzy będą likwidować niebezpieczne cele jak Truciciele (Venom).
  2. Nie warto korzystać tutaj ze Zwiadowczyń (Ranger) i Min Lądowych (Land Mine). Zwiadowczynie nie poradzą sobie z taką chmarą wrogów, a miny nie będą w pełni efektywne z uwagi na ilość kierunków, z których nadciągają wrogowie.