Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda zarażonych #5 (Infected Swarm #5) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Przyszedł czas na piątą już w grze They Are Billions misję z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm). Ta ulokowana jest pomiędzy misjami Terytorium Olbrzyma (The Land of the Giant) i Zamarzniętym Jeziorem (The Frozen Lake). Jeśli wykonane zostały wszystkie poprzednie misje opisane w tym poradniku, etap ten nie będzie stanowił większego zagrożenia. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Terytorium Olbrzyma (The Land of the Giant)

Cele misji:

  1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
  2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Zasieki (Stakes Trap) świetnie się tutaj spisują, spowalniając i raniąc wrogów. - Horda zarażonych #5 (Infected Swarm #5) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Zasieki (Stakes Trap) świetnie się tutaj spisują, spowalniając i raniąc wrogów.
  1. By znacząco ułatwić sobie to zadanie, warto odblokować dwie konstrukcje obronne - Osę (Wasp) i Zasieki (Stakes Trap). Pierwsze to działko automatyczne, które znasz z kampanii, drugie to element obronny, który rani przechodzących przez nie zarażonych i spowalnia ich ruchy.
  2. Rozpocznij od ustawienia linii działek Osa dookoła budynku, który musisz bronić - stwórz coś na wzór koła. Za linią działek ustaw linię Żołnierzy (Soldier), w zależności od tego, iloma Punktami Imperium dysponujesz.
  3. Wykorzystaj około 100 Punktów Imperium, by ustawić Zasieki na trasie przemarszu jednostek wroga - wrogowie nadciągać będą od północy, południa, zachodu i wschodu, a także po przekątnej.
  4. Gdy będziesz gotów, rozpocznij obronę. Cały czas monitoruj stan pola walki - jeśli wrogowie będą przedzierać się z którejś strony, wyślij tam kilku dodatkowych Żołnierzy, by wzmocnić ten punkt obrony.

Porady

Linia obronna utworzona z Os i Żołnierzy to najlepsza taktyka na tą misję. - Horda zarażonych #5 (Infected Swarm #5) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Linia obronna utworzona z Os i Żołnierzy to najlepsza taktyka na tą misję.

Na koniec warto wspomnieć o kilku poradach związanych z tą misją, mianowicie:

  1. Najlepiej sprawdza się tutaj połączenie Os, Żołnierzy i Zasieków, jednak możesz poradzić sobie także ustawiając dwa rzędy Żołnierzy i wykorzystując większą ilość Zasieków.
  2. Pamiętaj, by nie ustawiać Zasieków zbyt daleko - wrogie jednostki rozpoczną regenerację zdrowia po 2-3 sekundach od momentu, aż przestaną otrzymywać obrażenia. Warto ustawić je tak, by w momencie wkroczenia na nie któraś z Twoich jednostek była w stanie je atakować.
  3. Wszyscy tutejsi wrogowie to "biegacze", szybko poruszający się zarażeni - nie warto tracić punktów na rekrutację Zwiadowczyń (Ranger), gdyż kiepsko radzą sobie one z tym typem wroga. Podobnie sprawa wygląda ze Snajperami, którzy nie będą w stanie dostatecznie szybko eliminować wrogów.