Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Projekt Feniks | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Projekt Feniks (Phoenix Project) to ostatnia misja taktyczna w grze They Are Billions. Nie jest przesadnie trudna, a dodatkowo będzie tutaj możliwość uratowania 3 Żołnierzy (Soldier) i jednego Mutanta, będącego nową jednostką w grze. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z misją Projekt Feniks w trybie fabularnym.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Pustkowie Olbrzymów (The Wasteland of the Giants)

Cele misji:

 1. Zdobądź obiekt misji: Artefakt misji.
 2. Bohater musi wydostać się z twierdzy żywy.
 3. (dodatkowe) Zdobądź cenne przedmioty dla Imperium (punkty: 400).
 4. (dodatkowe) Zdobądź starożytną technologię (punkty: 800).

Uwaga - w ramach misji taktycznych, dodatkowe przedmioty do zbierania rozlokowane są losowo w momencie rozpoczynania misji. Z tego też powodu w niniejszym rozdziale nie znajdują się informacje dotyczące ich lokalizacji - gdyż ta jest po prostu losowa.

Przebieg misji

Kolejne spotkanie z Harpiami na początku misji. - Projekt Feniks | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Kolejne spotkanie z Harpiami na początku misji.
 1. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na ikonki na mini-mapie - pokazują one lokalizację jednostek, które można uratować. Do tych miejsc warto się w pierwszej kolejności udać.
 2. Gdy rozpocznie się misja, przejdź przez główną bramę prowadzącą do budynku. Wejdź do pomieszczenia po prawej stronie, gdzie do wybicia są 2 Harpie. Po ich eliminacji przejdź przez wyrwę w ścianie, gdzie znajdziesz Granaty i Apteczkę.
 3. Wróć na korytarz i pod żadnym pozorem nie otwieraj drzwi prowadzących na północny-wschód - jest tam cała masa Harpii i Trucicieli (Venom). Nimi zajmiesz się później. Udaj się przez drzwi prowadzące na zachód.
 4. Kieruj się w stronę pobliskiego Żołnierza - ikonka znajduje się na mini-mapie. Gdy go uwolnisz, rozgrywka stanie się znacznie prostsza, szczególnie z uwagi na to, że jest ona rangi weteran.
 5. Teraz udaj się do drugiego żołnierza, ulokowanego w północnej części mapy.
 6. Eksploruj kompleks, aż trafisz na ten sam tunel, w którym były Harpie i Truciciele, z tym, że będziesz po jego drugiej stronie. Tam też znajduje się panel, dzięki któremu aktywujesz pułapkę, która wybije wrogów.
 7. Udaj się teraz do pomieszczenia ulokowanego delikatnie na wschód od centrum mapy - znajdziesz tam Mutanta. Jest to potężna jednostka walcząca wręcz, której żaden wróg nie będzie tutaj w stanie pokonać - a same ataki Mutanta ranią kilka jednostek jednocześnie.
 8. Udaj się teraz po ostatniego Żołnierza, a następnie do pomieszczenia w północno-wschodniej części budynku - tam znajduje się artefakt misji. Wrogów jest tam do wybicia cała masa, jednak Twoja armia rozprawi się z nimi w oka mgnieniu.

Porady

Mutant świetnie sprawdza się w roli jednostki do przyjmowania na siebie obrażeń. - Projekt Feniks | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Mutant świetnie sprawdza się w roli jednostki do przyjmowania na siebie obrażeń.

Na koniec garść porad związanych z misją Projekt Feniks, mianowicie:

 1. Zdecydowanie zalecane jest, by uratować znajdujące się tutaj jednostki, tak Żołnierzy, jak i Mutanta. Ich obecność znacząco ułatwi ukończenie tej misji.
 2. Wykorzystaj fakt, iż posiadasz sporą armię i oczyść mapę z Punktów Imperium i Nauki, których do zdobycia jest tutaj cała masa.
 3. Eksplorując pomieszczenia, szczególnie te początkowe, uważaj na skrywające się tam Harpie - chwila nieuwagi może zakończyć się śmiercią bohatera.