Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zacząć grę? | Poradnik dla początkujących They Are Billions, solucja, poradnik

Co zrobić po odpaleniu pierwszy raz They Are Billions? Na pewno nie musisz panikować, że zniszczy cię horda zombie. Ta strona zawiera wiele podstawowych porad, które ułatwią ci pierwsze starcie z tą grą.

  1. Na początek coś co nie do końca może ci się spodobać. Proponujemy rozpocząć grę od najniższego poziomu trudności. Chodzi po prostu o to, żebyś zdobył doświadczenie i oswoił się z mechaniką gry. Przy atakach choćby trochę silniejszej hordy twoje pierwsze mury mogą nie przeżyć.
  2. Używaj pauzy. Dzięki temu możesz spokojnie rozplanować swoją kolonię. Nie będą cię pośpieszać pukający do twoich murów zombie. Musisz tylko pamiętać, że w trakcie pauzy nie zdobywasz żadnych surowców.
  3. Tesla Tower. Te wieże służą do rozbudowy twojego terenu. Stawiaj je na granicach koloni.
  4. Skup się na jednej stronie. Budujesz namioty na południu? Ustaw tam podwójne mury, wieże strażnicze, żołnierzy, łuczników. Zadbaj, aby ta strona była idealnie ochroniona i dopiero wtedy zajmuj się inną stroną. Jeśli będziesz rozbudowywać każdą ze stron może ci zabraknąć surowców.
  5. Obuduj główny gmach. W ten sposób zombie nie przedostaną się do centrum twojej koloni i nie zniszczą cię. Jest jednak jeden szczegół. Jeśli dostaną się do twojej kolonii i zarażą mieszkańców będziesz musiał usuwać ich i tworzyć kolejnych.
  6. Stale powiększaj armię. Zginęło ci 3 łuczników? Zrób 6 nowych. Nie pozwól, żeby zombie pozbawiły cię wojowników.
  7. Przy każdym murze postaw co najmniej 2 balisty. Strzelają one same do twoich wrogów. Mają duży zasięg i zadają duże obrażenia.
  8. Jeden podwójny mur, drugi podwójny mur... Nie ograniczaj się do jednego muru. Rób je co parę budowli. Zwiększysz tym swoją szansę na przetrwanie kolonii.
1 - Jak zacząć grę? | Poradnik dla początkujących - They Are Billions - Poradnik Do Gry