Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda Zarażonych #1 (Infected Swarm #1) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Pierwsza w grze misja z grupy Horda Zarażonych (Infected Swarm), podczas której celem gracza jest po prostu przetrwać. Misja ulokowana jest na południe od Rozdroży (Crossroads) i od niej warto rozpocząć przygodę z tym typem rozgrywki, gdyż jest po prostu najprostsza. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Rozdroża (The Crossroads)

Cele misji:

 1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
 2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Ustawienie Żołnierzy dookoła i przestawianie ich w zależności od sytuacji to klucz do sukcesu podczas tego etapu. - Horda Zarażonych #1 (Infected Swarm #1) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Ustawienie Żołnierzy dookoła i przestawianie ich w zależności od sytuacji to klucz do sukcesu podczas tego etapu.
 1. Podczas Hordy Zarażonych Twoim celem jest wybicie wszystkich wrogów na mapie i uniemożliwienie im zniszczenia bądź zainfekowania budynku ulokowanego w centrum mapy (Outpost).
 2. Nie startujesz tutaj z żadną bazą - zamiast tego rozpoczynasz misję z pulą Punktów Imperium (te same, które zdobywa się podczas misji), a za nie możesz kupować jednostki bądź wznosić proste umocnienia. Wykonuje się to na takiej samej zasadzie, jak normalna budowa. Jeśli pomylisz się podczas rozstawiania, możesz usunąć jednostkę bez żadnych konsekwencji - pod warunkiem, że misja nie wystartuje.
 3. Do wybicia będzie tutaj 1000 zarażonych, będą to jednak wyłącznie wrogowie wolno pełzający, nie będzie tutaj "biegaczy".
 4. Najprostszą metodą jest rozstawienie Żołnierzy (Soldier) dookoła budynku, dzieląc ich pomiędzy cztery kierunki - północ, południe, wschód i zachód. Większość wrogów nie powinna nawet do nich dotrzeć. Gdy będziesz mieć ustawione jednostki, kliknij przycisk start.
 5. Pamiętaj, by regularnie reagować na sytuację - jeśli któraś strona sobie nie radzi, przerzuć kilku żołnierzy z innej strony, by ją odciążyć.
 6. Jeśli któryś Żołnierz otrzymał sporo obrażeń, wycofaj go za inne jednostki i pozwól mu zregenerować zdrowie.

Porady

Jeśli chcesz, możesz wykorzystać Zwiadowczynie do odciągania uwagi części wrogów. - Horda Zarażonych #1 (Infected Swarm #1) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jeśli chcesz, możesz wykorzystać Zwiadowczynie do odciągania uwagi części wrogów.
 1. Warto rozpocząć tą misję posiadając przynajmniej 1000 Punktów Imperium - uda Ci się je zdobyć wykonując wszystkie misje z tego poradnika poprzedzające ten etap.
 2. Możesz dodatkowo ułatwić sobie to starcie, szkoląc na początku kilka Zwiadowczyń (Ranger). Roześlij je w różne punkty mapy i wykorzystaj, by odciągnąć część wrogów na bok, wydłużając ich trasę do Twojego budynku i odciążając znacząco obrońców.
 3. Nie warto tutaj tracić zasobów na umocnienia - lepiej wykorzystać je na szkolenie jednostek.