Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda Zarażonych #4 (Infected Swarm #4) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Czwarty już etap Hordy Zarażonych (Swarm Infected) w grze They Are Billions, podczas którego bronić będziesz się przed natarciem fal zarażonych. Etap ten odblokowuje się po ukończeniu misji Szkieletowe Wybrzeże (The Coast of Bones) i ulokowany jest na wschód od miejsca tej misji. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Szkieletowe Wybrzeże (The Coast of Bones)

Cele misji:

  1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
  2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Jednostki ustaw dookoła budynku, w 2-3 rzędach. - Horda Zarażonych #4 (Infected Swarm #4) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Jednostki ustaw dookoła budynku, w 2-3 rzędach.
  1. Wykorzystaj wszystkie Punkty Imperium do rekrutacji Żołnierzy (Soldier) i ustaw ich dookoła budynku głównego (Outpost), w 2-3 rzędach.
  2. Po rozpoczęciu misji poczekaj, aż wrogowie nadejdą ze wszystkich stron - Żołnierze powinni poradzić sobie z nimi bez problemu i jedynie pojedyncze jednostki będą w stanie dotrzeć do Twoich jednostek.
  3. Jeśli któraś strona radzi sobie lepiej (eliminują wrogów jak tylko znajdą się w zasięgu), wyślij część z jednostek broniących jej w inne miejsce, by wspomóc tamtejszą obronę.

Porady

Po krótkiej chwili spora część Żołnierzy wskoczy na rangę weteran i misja stanie się trywialnie prosta. - Horda Zarażonych #4 (Infected Swarm #4) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Po krótkiej chwili spora część Żołnierzy wskoczy na rangę weteran i misja stanie się trywialnie prosta.

Na koniec garść porad z czwartym w kolejności etapem Hordy Zarażonych, mianowicie:

  1. Wrogów do wybicia będzie tutaj aż 10,000, jednak są to wyłącznie wolne jednostki - świetnie sprawdzą się przeciwko nim Żołnierze.
  2. Nie warto tracić punktów na rekrutację Zwiadowczyń - wrogowie poruszają się wolno, nie będziesz w stanie odciągać ich uwagi przy ich pomocy, a jeśli chodzi o zdolności bojowe to przegrywają one z kretesem z Żołnierzami.
  3. Podobnie sprawa wygląda z barykadami - nie warto ich stawiać. Wrogowie nadciągają tutaj ze wszystkich stron, brakuje też wąskich przejść, w których można by ich było zablokować.