Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Centrum Medyczne Gamma They Are Billions, solucja, poradnik

Centrum Medyczne Gamma (Gamma Medical Center) to kolejna misja taktyczna w grze They Are Billions, która nie wyróżnia się na tle innych tego typu etapów. Jedyną znaczącą różnicą jest fakt, iż rozgrywa się ona na dużej otwartej przestrzeni, gdzie umieszczonych jest sporo małych budynków wypchanych wrogami. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z misją Centrum Medyczne Gamma w trybie fabularnym.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Gniazdo Harpii (The Nest of the Harpy)

Cele misji:

  1. Zdobądź obiekt misji: Artefakt misji.
  2. Bohater musi wydostać się z twierdzy żywy.
  3. (dodatkowe) Zdobądź cenne przedmioty dla Imperium (punkty: 260).
  4. (dodatkowe) Zdobądź starożytną technologię (punkty: 560).

Uwaga - w ramach misji taktycznych, dodatkowe przedmioty do zbierania rozlokowane są losowo w momencie rozpoczynania misji. Z tego też powodu w niniejszym rozdziale nie znajdują się informacje dotyczące ich lokalizacji - gdyż ta jest po prostu losowa.

Przebieg misji

Do artefaktu można dostać się bardzo szybko, jeśli nie zależy Ci na wymaksowaniu misji. - Centrum Medyczne Gamma - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Do artefaktu można dostać się bardzo szybko, jeśli nie zależy Ci na "wymaksowaniu" misji.
  1. Gdy tylko zyskasz kontrolę nad bohaterem, podejdź kawałek do przodu, by trafić na rozdroże. Stąd kierować możesz się w trzy strony, do umieszczonych w rogach mapy budowli. Podczas przemierzania ścieżek trafisz na sporo wrogów, czasami warto jest zamiast tego udać się okrężną drogą, przez których kompleks budowli.
  2. Artefakt misji znajduje się we wschodnim krańcu kompleksu. Wewnątrz pomieszczenia z artefaktem trafisz na duża grupę mocnych wrogów - warto mieć pod ręką granat, który załatwi większość z nich w mgnieniu oka.
  3. Zbierz artefakt misji i udaj się w drogę powrotną. Na tej mapie są dwa wyjścia - jedno ulokowane na dole, w miejscu startowym, drugie przy górnej krawędzi mapy. Nie ma jednak znaczenia, którym wyjściem zdecydujesz się opuścić mapę - efekt będzie ten sam.

Porady

Niespodzianka na początku misji - dwie Harpie w zamkniętym pomieszczeniu. - Centrum Medyczne Gamma - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Niespodzianka na początku misji - dwie Harpie w zamkniętym pomieszczeniu.

Na koniec garść porad związanych z misją Centrum Medyczne Gamma, mianowicie:

  1. Spora część mapy dzieje się na otwartym terenie, warto jednak przemieszczać się wewnątrz budynków - tam znajdziesz znacznie mniej wrogów, ich eliminacja będzie więc szybsza.
  2. Większość przedmiotów oferujących Punkty Imperium bądź Nauki znajduje się w budynkach, część z nich jest jednak ukryta w zaroślach. Dostanie się do tych punktów wymaga eliminacji dziesiątek zarażonych - jeśli nie zależy Ci bardzo na "wymaksowaniu" misji, warto sobie odpuścić te miejsca.
  3. Warto ostrożnie wchodzić do niektórych budynków. Doskonałym przykładem jest małe pomieszczenie ulokowane tuż obok miejsca startu, na zachód. Tuż po wejściu do niego trafisz na dwie Harpie, które w ułamku sekundy są w stanie zabić bohatera.