Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda zarażonych #15 | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

Piętnasta i ostatnia misja z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm) w grze They Are Billions. Zmierzyć Ci przyjdzie się tutaj z praktycznie każdym typem wroga, nie licząc Zainfekowanych Olbrzymów - atakować będą Cię nawet Mutanci. W tym celu ważne jest odpowiednie rozplanowanie umocnień. W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Wyżyny (The Highlands)

Cele misji:

 1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
 2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Ponownie najlepiej sprawdza się obrona ulokowana dookoła głównego budynku. - Horda zarażonych #15 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Ponownie najlepiej sprawdza się obrona ulokowana dookoła głównego budynku.
 1. Ostatnia misja Hordy Zarażonych nie jest aż tak trudna, jakby mogło się wydawać - ważne jednak jest, by przed przystąpieniem do niej wykonać wszystkie poprzednie. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do możliwie dużej ilości Punktów Imperium.
 2. Ponownie sprawdza się tutaj ustawienie obrony wokół głównego budynku. Ustaw 2 rzędy działek Osa (Wasp), za nimi 2-3 rzędy Żołnierzy (Soldier) i resztę przestrzeni wypełnij Snajperami. Ważne, by mieć po mniej więcej 100 Żołnierzy i Snajperów.
 3. Pozostałe Punkty Imperium wykorzystaj do budowy Zasieków (Stakes Trap) bądź Drutu Kolczastego (Wire Fence Trap). Wrogowie atakować będą ze wszystkich stron, warto więc zablokować nimi wąskie przejścia.
 4. Po rozpoczęciu misji zauważysz, iż wrogowie nadciągać będą tylko z północy. Stopniowo pojawiać będą się armie nadciągające z innych stron, by po kilku minutach atakować z każdego kierunku.
 5. Ustaw Żołnierzy i Snajperów możliwie blisko działek. Warto także ustawić większą ilość wojsk przy północnej części umocnień - tam łączyć będą się dwie fale w jedną, przez co wrogów do eliminacji będzie dwukrotnie więcej.
 6. Gdy jednostki zaczną wskakiwać na rangę weterana, cała obrona stanie się banalnie prosta - wrogowie nie będą nawet w stanie podbiec do umocnień.
 7. Gdy na polu walki pojawią się Mutanci, wyślij na daną stronę sporą grupę Snajperów, by szybko się ich pozbyć. Podobnie w przypadku dużych fal grubasów, Trucicieli (Venom) bądź Harpii.

Porady

Gdy jednostki zaczną wskakiwać na rangę weterana, obrona stanie się banalnie prosta. - Horda zarażonych #15 | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Gdy jednostki zaczną wskakiwać na rangę weterana, obrona stanie się banalnie prosta.

Na koniec garść porad związanych z ostatnia misją Hordy Zarażonych, mianowicie:

 1. Zamiast wieżyczek Osa wykorzystać można jednostki Lucyfer (Lucifer). Ustaw 2-3 tego typu jednostki przy każdym wejściu, a za nimi ulokuj małą grupkę Żołnierzy i Snajperów. Jednostki Lucyfer i Żołnierze poradzą sobie z większością wrogów, Snajperzy z kolei wyeliminują specjalnych zarażonych, Harpie, Trucicieli i Mutantów.
 2. Nie warto szkolić tutaj Zwiadowczyń (Ranger) - zadają one zbyt małe obrażenia, a ich główne zalety czyli szybkość poruszania się i cichy atak są tutaj kompletnie bezużyteczne.
 3. Nie warto również rekrutować jednostek Tytan (Titan) - są one piekielnie drogie, nie będziesz więc w stanie ustawić więcej niż 1 tego typu jednostkę na stronę, a pojedynczy Tytan i tak nie zatrzyma całej fali.