Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

They Are Billions - Poradnik Do Gry

They Are Billions - Poradnik Do Gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horda zarażonych #10 (Infected Swarm #10) | Solucja They Are Billions They Are Billions, solucja, poradnik

To już dziesiąta w kolejności misja z gatunku Horda Zarażonych (Infected Swarm) w grze They Are Billions. Pojawi się po ukończeniu misji Trujące Bagno (The Noxious Swamp), blokując dojście do Placówki Omicron (Omicron Laboratory). Podczas tego etapu do pokonania będzie 2400 Trucicieli (Venom). W niniejszym rozdziale znajdziesz opis przejścia i porady związane z tym trudnym typem misji.

Sposób odblokowania i cele

Sposób odblokowania: odblokowuje się po ukończeniu misji Trujące Bagno (The Noxious Swamp)

Cele misji:

  1. Zniszcz wszystkich zarażonych.
  2. Przetrwaj wszystkie hordy zarażonych.

Przebieg misji

Wykorzystaj Zasieki bądź Drut kolczasty do spowolnienia ruchu wrogów. - Horda zarażonych #10 (Infected Swarm #10) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Wykorzystaj Zasieki bądź Drut kolczasty do spowolnienia ruchu wrogów.
  1. Rozpocznij od ustawienia działek Osa (Wasp) dookoła głównego budynku. Warto ustawić je w przejściach pomiędzy drzewami - zmniejszy to trochę zużycie Punktów Imperium. Ustaw linię z działek dookoła głównego budynku.
  2. Za działkami ustaw 2-3 rzędy Żołnierzy (Soldier), bądź, jeśli wolisz, zastąp część z nich Snajperami. Obie konfiguracje się tutaj sprawdzą.
  3. Za około 1000 Punktów Imperium rozstaw Zasieki (Stakes Trap) bądź Drut kolczasty (Wire Fence Trap), w zależności od tego, do czego masz dostęp. Ustaw nawet po 6-7 rzędów tych umocnień - znacząco spowolnią one wrogów, ułatwiając Ci ich likwidację.
  4. Po rozpoczęciu starcia ustaw żołnierzy możliwie blisko działek Osa, by mogli szybciej rozpocząć ostrzeliwanie wrogów.
  5. Monitoruj to, co dzieje się na polu bitwy - jeśli któraś ze stron nie radzi sobie z przeciwnikami (są w stanie zaatakować umocnienia), wyślij tam Żołnierzy ze strony, która radzi sobie lepiej.

Porady

Odpowiednie ustawienie sprawi, iż wrogowie nie będą w stanie nawet dojść do umocnień. - Horda zarażonych #10 (Infected Swarm #10) | Solucja They Are Billions - They Are Billions - Poradnik Do Gry
Odpowiednie ustawienie sprawi, iż wrogowie nie będą w stanie nawet dojść do umocnień.

Na koniec warto wspomnieć o kilku poradach, które mogą przydać się podczas tego etapu, mianowicie:

  1. Podczas tego starcia walczyć będziesz wyłącznie z Trucicielami - w walce z nimi świetnie radzą sobie Żołnierze, z uwagi na ich możliwości ofensywne i dużą odporność na ataki wrogów (trucizna).
  2. Ustawienie rzędu działek Osa znacząco ułatwia to starcie - nawet, jeśli wrogowie dojdą do umocnień, atakować będą jedno działko, zamiast ranić całą grupę Twoich żołnierzy.
  3. Nie oszczędzaj na Zasiekach lub Drucie kolczastym - umocnienia te spowolnią wrogów, zadając im też przyzwoitą ilość obrażeń, przez co ich likwidacja będzie znacznie prostsza.